Lossless scaling güvenli mi?

140122

Hectopat
Daha fazla  
Bugün keşfettiğim Lossless Scaling isimli uygulama gerçek zamanlı olarak minimum 30FPS-60FPS aldığınız oyunları iki katı FPS değer almanıza yardımcı oluyor. Horizon forbidden West ile denedim ve gerçekten oluyor. Merak ettiğim bu uygulamayı kullanmak güvenli mi? Donanıma herhangi bir zararı olur veya mining tarzı bir şey kullanır mı? Teşekkürler.

Bugün keşfettiğim Lossless Scaling isimli uygulama gerçek zamanlı olarak minimum 30FPS-60FPS aldığınız oyunları iki katı FPS değer almanıza yardımcı oluyor. Horizon forbidden West ile denedim ve gerçekten oluyor. Merak ettiğim bu uygulamayı kullanmak güvenli mi? Donanıma herhangi bir zararı olur veya mining tarzı bir şey kullanır mı? Teşekkürler.

Mining yapsa 2X performans artışı sağlayamaz bence. Yorumları okudum millet çok memnun oyunda bir sıkıntı yaratmıyorsa kullanın.

Oyunlarda input lag sıkıntısı oluşturuyor işlemciyi yorabilir belki uygulama şöyle çalışıyor aynı edit programlarında olduğu gibi 30 fps bir filmi 60 fps gibi akıcı hale getirmek için araya kendinden kareler koyup çözünürlüğü düşürüyor.. Eğer Csgo-Valorant-Lol gibi oyunlara bunu kullanarak girer iseniz işiniz yaş çünkü ban yeme riski çok yüksek. Valveden sakın ban yemeyin benden demesi.

Oyunlarda input lag sıkıntısı oluşturuyor işlemciyi yorabilir belki uygulama şöyle çalışıyor aynı edit programlarında olduğu gibi 30 fps bir filmi 60 fps gibi akıcı hale getirmek için araya kendinden kareler koyup çözünürlüğü düşürüyor.. Eğer Csgo-Valorant-Lol gibi oyunlara bunu kullanarak girer iseniz işiniz yaş çünkü ban yeme riski çok yüksek. Valveden sakın ban yemeyin benden demesi.
Neden ban sebebi? Haksizlik yapmiyor sonuc olarak. Bilmedigimden soruyorum.

Neden ban sebebi? Haksizlik yapmiyor sonuc olarak. Bilmedigimden soruyorum.
İnput lag olduğundan mermiler düzgün gitmeyebilir oyunu kasıp durduğundan ve araya kare sıkıştığından adamı aynı yerde birkaç kez görebilir oyunu kasılır yani. İnterneti de bu süreçte düzgün işlemez. Kendisi de oyundayken kasıla kasıla yürür vurabileceklerini sanmıyorum.. Oyun işleyişini bozduğundan ban sebebi hile olduğundan değil..

Neden ban sebebi? Haksizlik yapmiyor sonuç olarak. Bilmedigimden soruyorum.

Bu tarz 3. parti uygulamalar çoğu zaman hile olarak anlaşıldığı için ban sebebi oluyor. Lossless Scaling öyle mi bilmiyorum ama.

Bu tarz 3. parti uygulamalar çoğu zaman hile olarak anlaşıldığı için ban sebebi oluyor. Lossless Scaling öyle mi bilmiyorum ama.
Ödül vaadeden uygulamalar bile (3 kere headshot at 100 puan vb) ban yemeye sebep olabilir önermem.

Acikladiginiz icin tesekkur ederim arkadaslar. Iyi forumlar.
Lütfen mouse konuma bakar mısın bu arada).

Güvenli olduğunu düşünüyorum, ben de kullanıyorum ve bence donanıma zarardan çok yararı oluyordur. Sonuçta oyunları ekran yenileme hızınızın yarısına alınca sisteminiz normalde 2x çalışırken 1x çalışıyor(örnek olarak verdim).

Yeni konular

Geri
Yukarı