Low ve Ultra aynı FPS olması

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, örneğin CS:GO'da az önce denedim. Ayarları oyunun bize sunduğu en yüksek olacak şekilde belirledim. Çözünürlük 1080P aldığım FPS 140-160 işlemci kullanımı %20-30 iken GPU kullanımı %60-70. bunları denerken 8V8 death Match'de idim. Sonra ayarları en düşük olarak belirledim fakat FPS az bile olsa artmadı tamamen aynı kaldı.

Bu durumu Watch Dogs 2'de de yaşamıştım. Single Channel RAM kullanıyorum acaba bu bir sorun yaşatıyor olabilir mi? Dün aynı RAM'den bir tane daha sipariş ettim.

GPU: RX 5500 XT 8 GB.
CPU: i3 10100F.
RAM: G.Skill 8 GB 2666 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun optimizasyonu ile ilgili de olabilir.

WD2'de oyuna ilk başladığımda çok hoşuma gitmişti. Şehire atınca kendimi anladım ki oyun optimizasyon özürlü. CPU ya biniyor resmen. Çok fazla takma, ubisoftun saçma sapan piyasaya sunduğu yarım oyunlardan.

WD2'de oyuna ilk başladığımda çok hoşuma gitmişti. Şehire atınca kendimi anladım ki oyun optimizasyon özürlü. CPU ya biniyor resmen. Çok fazla takma, ubisoftun saçma sapan piyasaya sunduğu yarım oyunlardan.

Evet onu fark ettim, çok kötü bir optimizasyonu var oyunun. İlk Watch Dogs'u da oynamıştım aynı şekildeydi.

Geri
Yukarı