LTE aramaları kapatıldı uyarısı

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
3 dakika önce böyle bir uyarı aldım. Bu ne oluyor ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 198
Hayır. Her ay düzenli ödüyorum.
Hocam niye kapatıldı bilmiyorum ama galiba uygulamadan açabileceğiniz bir şey bu.

LTE telefonların 4.5G' ye geçmesi ile birlikte hayatımıza girmiş olan bir kelimedir. Telefonların ekranında çıkan LTE yazısı ise kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. 4G hızının bir diğer ismi olarak LTE kullanılmaktadır. Yani internet hızının yüksek olması anlamında kullanılmakta olan bir terimdir. Böyle bir açıklama buldum.

Hocam, bulunduğunuz bölgede hava şartları kötüyse böyle bir bildirim gelmesi normalmiş.

Rüzgar bile yok hocam. Hava çok iyi.

Hocam niye kapatıldı bilmiyorum ama galiba uygulamadan açabileceğiniz bir şey bu.

LTE telefonların 4.5G'ye geçmesi ile birlikte hayatımıza girmiş olan bir kelimedir. Telefonların ekranında çıkan LTE yazısı ise kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. 4G hızının bir diğer ismi olarak LTE kullanılmaktadır. Yani internet hızının yüksek olması anlamında kullanılmakta olan bir terimdir. Böyle bir açıklama buldum.

Şimdi denedim fakat LTE'yi açmak için Türk Telekom'la iletişim kurun diyor. Eğer düzelmezse Türk Telekom'u arayacağım.

Geri
Yukarı