Lua dosyası ile virüs bulaşır mı?

thepoisouns

Zeptopat
Merhaba. Bana biri lua gibi bir dosya attı neverlose gamesense gibi hilelerde hvh oynayan bilir crack lua attı loadladım birden bilgisayarımın HWID'si değişti ve dosyanın komutlarından kernel32.dll give bir dosya vardı. Virüs kapışmış mıdır PC format atmam gerekir mi?

Ve birkaç gün önce de mailime üyeliğinisi onaylayın adlı bildirimler geliyor +18 sitelerden ben kayıt olmuyorum ama kim yapıyor. Bilmiyorum hep geliyor. Virüs yemiş miyimdir? E-posta şifremi değiştim.

Merhaba. Bana biri lua gibi bir dosya attı neverlose gamesense gibi hilelerde hvh oynayan bilir crack lua attı loadladım birden bilgisayarımın HWID'si değişti ve dosyanın komutlarından kernel32.dll give bir dosya vardı. Virüs kapışmış mıdır PC format atmam gerekir mi?

Ve birkaç gün önce de mailime üyeliğinisi onaylayın adlı bildirimler geliyor +18 sitelerden ben kayıt olmuyorum ama kim yapıyor. Bilmiyorum hep geliyor. Virüs yemiş miyimdir? E-posta şifremi değiştim.

Şimdi 1 Hile orijinal mi 2. Olarak Lualara virüs yerleştirebiliyorlar onun yerine hilenin forumlarından luaları indir.

Hocam zaten gamesense neverlose crack bulunmuyor hilesi orijinal.

Antivirüs ile taratmanı öneririm luayı da silin marketten orijinal lua alın kullancaksanızda.
Hocam evet hile orijinaldi antivirüs ile taratma sıkıntı değilde maile felan erişir o kişi isim soy isim felan bulur diye korkuyorum birşey yapar mı? Yada lua içinde en fazla ne olabilir?

Evet Neverlose almıştım Zaten o lua yüzünden nl hesabımda gitti
NL hesabın gittiyse o virüstür ozaman 2-3 dolar verip lua almanızı tavsiye ederim.

Hocam evet hile orijinaldi antivirüs ile taratma sıkıntı değil de maile falan erişir o kişi isim soy isim falan bulur diye korkuyorum bir şey yapar mı? Ya da lua içinde en fazla ne olabilir?

İsim Soy isim bulsa ne olacak bunları zaten çoğu kişi buluyor 13 yaşındaki çocuk bile senin T.C.'ne kadar bulur korkma.

Geri
Yukarı