Lua dosyası ile virüs bulaşır mı?

NL hesabın gittiyse o virüstür ozaman 2-3 dolar verip lua almanızı tavsiye ederim.

İsim Soy isim bulsa ne olacak bunları zaten çoğu kişi buluyor 13 yaşındaki çocuk bile senin T.C.'ne kadar bulur korkma.
Hocam nl hesap o yüzden gitmedi ben Hwid reset Desteği açtım benim yüzümden gitti adamın attığı virüs yüzünden değil

onu geçtim mailler felan peki çoğunun şifre değiştim
sende reset mi atim antivirüs mü

Cookielerini çektiyse maillere erişir mail adreslerinin şifresini değiştir.
Değiştim Sence napayım şimdi hocam Malware ile tarattım bişe çıkmadı Darkcomet olabilir mi ama oda lua ile atılmıyor

Hocam nl hesap o yüzden gitmedi ben Hwid reset Desteği açtım benim yüzümden gitti adamın attığı virüs yüzünden değil

onu geçtim mailler felan peki çöpünün şifre değiştim
Çok şüphelendiysen usb ile format at geç ama birşey olmaz dersen AV kullan.

onu geçtim mailler felan peki çoğunun şifre değiştim

Değiştim Sence napayım şimdi hocam Malware ile tarattım bişe çıkmadı Darkcomet olabilir mi ama oda lua ile atılmıyor
DarkCometRAT kullanan kaldımı :D

Hocam nl hesap o yüzden gitmedi ben HWID reset desteği açtım benim yüzümden gitti adamın attığı virüs yüzünden değil.

Onu geçtim mailler falan peki çoğunun şifre değiştim.
Sende reset mi atim antivirüs mü?

Değiştim sence ne yapayım şimdi hocam malware ile tarattım bir şey çıkmadı darkcomet olabilir mi ama oda lua ile atılmıyor.

Nl hesabının şifresini de değiştir ticket aç hesabıma biri erişti loaderımı açmış de onlar halleder format öneririm.

Şu ana kadar sadece üstte yazdığım sitelere mailimin ismiyle kayıt olmuş ama adam Türk dü yani bence bu başka bir şey bir siteye maille kaydolmuşumdur o yüzdendir yoksa mailim elinde olsaydı direk giriş yapardı bence
Kayıt olmuşsa git maili sil direk yeni aç neverlose hesabınıda o maile geçir.

Nl hesabının şifresini de değiştir ticket aç hesabıma biri erişti loaderımı açmış de onlar halleder format öneririm.
Nl hesap gitti hocam destek açtım banladılar tekrardan başka hesaba Nl alayımmı diye düşünoyurmda aldırsam şimdi hwid değişti ya yine birşey olur mu? Ne bilim belki habire hwid değişiyordur

Kayıt olmuşsa git maili sil direk yeni aç neverlose hesabınıda o maile geçir.
Mail çok şeye bağlı baya fazla şeye

Nl hesap gitti hocam destek açtım banladılar tekrardan başka hesaba Nl alayımmı diye düşünoyurmda aldırsam şimdi hwid değişti ya yine birşey olur mu? Ne bilim belki habire hwid değişiyordur

Mail çok şeye bağlı baya fazla şeye
Format at çok şüphelendiysen ve tavsiyem güvenmediğin kişilerden lua indirme.

Çok şüphelendiysen usb ile format at geç ama birşey olmaz dersen AV kullan.

DarkCometRAT kullanan kaldımı :D
Niye la Darkcomet İyi değil mi quasar felan arkadaşlara yedirebileceğin şeyler

Format atın ticket açabiliyorsan aç derim.

Ticket açtım Senin hatan dediler Haklılarda bir de Nlye Sadece kriptoyla para yaptırabiliyoruz nle almak için yoksa 5 dolar falan önemli değil o kripto uygulamasından en az 700 TL yatırmak lazım

Format at çok şüphelendiysen ve tavsiyem güvenmediğin kişilerden lua indirme.
Yok zaten indirmicektim Nlye Sadece kriptoyla para yaptırabiliyoruz nle almak için yoksa 5 dolar falan önemli değil o kripto uygulamasından en az 700 TL yatırmak lazım Belki bakmışsındır

Niye la Darkcomet İyi değil mi quasar felan arkadaşlara yedirebileceğin şeyler

Ticket açtım Senin hatan dediler Haklılarda bir de Nlye Sadece kriptoyla para yaptırabiliyoruz nle almak için yoksa 5 dolar falan önemli değil o kripto uygulamasından en az 700 TL yatırmak lazım
700'mü hangi kripto uygulaması ya o.

Geri
Yukarı