Çözüldü Lubuntu'dan Windows'a nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar selam birkaç günlük Lubuntu deneyinimimden sonra Windows'a geri geçmek istiyorum. WoeUSB ile yazarken hata alıyorum UNetbootin'i denedim ama bir işe yaramadı. Yardım edebilir misiniz lütfen?

2021-11-26-200853_1280x1024_scrot.png

Dosya Ekleri

• 2021-11-26-200853_1280x1024_scrot.png
    2021-11-26-200853_1280x1024_scrot.png
    745,4 KB · Görüntüleme: 46
Çözüm
Ekran görüntüsündeki sorun değil hocam.'Diskler' adlı uygulama ile belleği biçimlendirin. ''Ayrılmamış Alan'' olarak gözükmeli. Ardından yazdırılması gerek.

Eğer başka bir yöntem istiyorsanız Ventoy kullanabilirsiniz. Ventoy'u nasıl kullanacağınızı isterseniz anlatabilirim.
Tabii, yeni başladıysanız Linux Mint / Pop!_OS. Biraz ortaysanız EndeavourOS önerebilirim.
Pop!OS benim belalım o yüzden Lubuntuya geçmek zorunda kaldım xd.EndeavourOS yanlış hatırlamıyorsam arch tabanlı bi dağıtımdı Arch kullanmayı bilmiyorum o yüzden bi korkum var
Tabii ki hocam. Yardım isterseniz etiket atmanız yeterli. Boş vaktimde bakarım.
Saolun hocam diski silince oldu.

Sizin önerebileceğiniz bir linux dağıtımı var mı peki 2. işletim sistemi olarak?
Manjaro güzeldir öneririm. Linux Mint var klasik. Elementary OS şık minimal, Zorin OS kullanımı kolay, Windows benzeri, minimal, Linux Lite Hafif... Ha bir de Ubuntu Flavours var. Onlara da bakabilrisin:

Manjaro için soruyorsanız değil. Arch kendi başına zor ancak Arch dediğimiz dağıtım temel bir dağıtım. Manjaro ise Arch temeli üzerine inşaa edilmiş ve son kulanıcıya yönelik araçlar eklenmiş bir dağıtım. Yani bir zorluk çıkarmaz.

Pop!OS benim belalım o yüzden Lubuntuya geçmek zorunda kaldım xd.EndeavourOS yanlış hatırlamıyorsam arch tabanlı bi dağıtımdı Arch kullanmayı bilmiyorum o yüzden bi korkum var

Saolun hocam diski silince oldu.
Bir aralar Ubuntu da bilmiyordunuz :D Arch'a alışınca bırakamazsınız, AUR sonsuz bir cennet gibi. Gentoo'ya kadar gidecek yolunuz azimle gelişirseniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı