Lüsid Rüyalar

Onu hatırlamak o kadar kolay olmuyor hocam. Bazen denk geliyor o zaman anlaşılıyor. Suda nefes alabildiğim zaman rüyada olduğumu anlamıştım bir keresinde.

Bazen gördüğüm rüya kabus tarzı birşey olduğu zaman uyanmaya çalışmak için ''3-2-1, şimdi !'' diye uyanmaya çalışıyorum. Birinci veya ikinci denemede oluyor. İlginç.

Astral seyahat hakkında pek bilgim yok ama sadece rüyadan ibaret değil bildiğim kadarıyla. Benim yaşadığım olaylar sadece rüyadan ibaret. Uyanınca sıfırlanıyor. Aynı İnception gibi.

O kadar garip bir zihnim var ki lucid rüyayı bırak normal rüya bile göremiyorum. Varmı çaresini bilen?

Peki Lusid rüya görmenin teknikleri var mı ? Yani bilinçli olarak hergün Lusid rüyalar görebilir miyiz ?

Olduğunu savunanlar var, hatta bir teoriye göre lüsid rüya uzmanı birisi senarist olmaya karar vermiş. Senaryosunu da rüyasında karakterleri canlandırarak birbirleriyle olan etkileşimleri üzerinden yazıyormuş. Bu sayede son derece doğal diyaloglar ve etkileyici sahneler elde ediyormuş.

Ben görmüştüm bir kere bir Asyalı kadın ile birlikteydim. [emoji4] 1 yıldan uzun süredir hiç göremedim. Ben de rüyadan 2-3 gün sonra bir arkadaşa anlattım ve sonra hiç görmedim. Var mıdır çaresi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…