Lüsid Rüyalar

Bazen gördüğüm rüya kabus tarzı birşey olduğu zaman uyanmaya çalışmak için ''3-2-1, şimdi !'' diye uyanmaya çalışıyorum. Birinci veya ikinci denemede oluyor. İlginç.

Astral seyahat hakkında pek bilgim yok ama sadece rüyadan ibaret değil bildiğim kadarıyla. Benim yaşadığım olaylar sadece rüyadan ibaret. Uyanınca sıfırlanıyor. Aynı İnception gibi.

Olduğunu savunanlar var, hatta bir teoriye göre lüsid rüya uzmanı birisi senarist olmaya karar vermiş. Senaryosunu da rüyasında karakterleri canlandırarak birbirleriyle olan etkileşimleri üzerinden yazıyormuş. Bu sayede son derece doğal diyaloglar ve etkileyici sahneler elde ediyormuş.

Ben görmüştüm bir kere bir Asyalı kadın ile birlikteydim. [emoji4] 1 yıldan uzun süredir hiç göremedim. Ben de rüyadan 2-3 gün sonra bir arkadaşa anlattım ve sonra hiç görmedim. Var mıdır çaresi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı