Giyim Lumberjack kışa yatırımlık Shell outdoor bot 499 TL

Bugün 5. gün hala kargoya verilmedi site üzerinde hazırlanıyor diye gözüküyor, müşteri hizmetleri telefonları açmıyor, bugünde kargoya verilmezse şikayetvar'a yazacağım
Son durum ne? Sipariş vereceğim ama uğraştırırlar diye tedirgin oluyorum.

Bu ürünü aldım bende taraklı ayak olunca kalıp büyük gibi geldi 450 TL geldi bana Akbank bu ay ilk harcamaya özel 50 TL indirim vermiş güzel oldu 450 TL seneye böyle bir botu almak imkansız bu arada kredi kartı taksit seçeneği çıkmıyor onu anlamadım :D

Bugün sabah Aras Kargo teslim etti ürün çok iyi ve rahat çok beğendim. Site üzerinden canlı destek hattı yardımcı oluyor mobil ile siteye girince gözüküyor. Bana Aras Kargo'dan mesaj gelmedi sporjinal firmasindan da mesaj gelmedi kargolandigina dair, sadece canlı destek cuma günü mesaj gelecek demişti kargolaninca ama gelmedi habersiz bir şekilde elimde ulaşmış oldu. Arkadaşıma ise Aras Kargo'dan mesaj geldi dağıtımdaydı toplam 5 günde teslim edilmiş oldu.

Teslim edildi.

2 arkadaş aldık teslim edildi 5 günde sorunsuz.

Teslim edildi orijinal lumberjack.

Çok şikayet var. Güvenemiyoruz faturanın sizin özel bilgileriniz olan kısmı kapatıp bir fotoğrafını atabilir misiniz?

Belki siteyle bağlantılı birisiniz bilemeyiz.
Burada ters algı oluşturup daha fazla mağdur olmasına sebep verilebilir.

Arkadaşlar bu arada böyle alışverişlerde kredi kartınızı kullanın.
Olur da ürün gelmezse bankanızdan o ücreti talep edebiliyorsunuz.

Banka kartı gibi kartlardan alırsanız sizin gidip dava açıp vs uğraşmanız gerekir.

Çok şikayet var. Güvenemiyoruz faturanın sizin özel bilgileriniz olan kısmı kapatıp bir fotoğrafını atabilir misiniz?

Banka kartı gibi kartlardan alırsanız sizin gidip dava açıp vs uğraşmanız gerekir.

Ödeme yöntemi iyizico gözüküyordu ayrıca numara vs. bitmiş bazı ürünlerde onu da geçtim mağazaları var şikayet var sitesinde zaten şikayet olur ben çok şüphelenmedim açıkçası 2 tane şikayette çözüme ulaşmış gözüküyor sitede :D

Bu da Türkiye'deki mağazaları: Mağazalar | Sporjinal

@Buraksncr97 hocam sıkıntı olmayacak ise bilgileri kapatıp fatura paylaşırsanız tüm soru işaretleri kalksın herkesin üstünden :D

Yaşadığım tecrübeleri ürün fotosuyla birlikte yazdim okuyabilirsiniz. Firma ismini daha önce Trendyol üzerinde görmüştüm ilk defa alışveriş yaptım.

Sipariş ekranım.

Dosya Ekleri

• 20230613_175459.jpg
    20230613_175459.jpg
    143,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran görüntüsü 2023-06-13 181049.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-13 181049.png
    155,6 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Yaşadığım tecrübeleri ürün fotosuyla birlikte yazdim okuyabilirsiniz. Firma ismini daha önce Trendyol üzerinde görmüştüm ilk defa alışveriş yaptım.

Sipariş ekranım.

2 gün oldu hazırlanıyor yazıyor mesaj yazdım bakalım ben bir problem çıkıcağını düşünmüyorum ama biraz yavaş bir firma sanırsam :D

Arkadaşlar ben saat 2-3 gibi yanlış hatırlamıyorsam canlı desteğe bağlanmıştım kargomu hızlandırabilir misiniz diye ricada bulunmuştum benimkinin çıkışını vermişler :)
tek korkum kalıp olarak ayağımı sıkarsa iade vs. nasıl oluyor hayırlısı

aya.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı