Kendimi mutsuz hissediyorum

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu aralar kendimi aşırı mutsuz hissediyorum. Nasıl ki modem kablosunu çekersiniz ve sonra internet çekmez ya, aynı ona benziyor. Sanki hayata tutunan kablolarım çekilmiş gibi hissediyorum. Garip ve mutsuz hissediyorum. 2 hafta okula gitmedim. Okul hayatım da çok kötü ve sıkıcı. Arkadaşım yok okulların kapanmasını sürekli istiyorum. Sürekli okulda karnım ağrıyor. Derslerde, sınavlarda vb. evde çok sıkılıyorum, hiçbir şey yapmıyorum. YouTube vb. platformlara giriyorum hiçbir şey olmadığından ondan da sıkıldım. Keyfim yok, gündelik hayatım da bir şey yapmıyorum. Tükendim artık. Okulu sevmiyorum. Nefret ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu aralar kendimi aşırı mutsuz hissediyorum. Nasıl ki modem kablosunu çekersiniz ve sonra internet çekmez ya, aynı ona benziyor. Sanki hayata tutunan kablolarım çekilmiş gibi hissediyorum. Garip ve mutsuz hissediyorum. 2 hafta okula gitmedim. Okul hayatım da çok kötü ve sıkıcı. Arkadaşım yok okulların kapanmasını sürekli istiyorum. Sürekli okulda karnım ağrıyor. Derslerde, sınavlarda vb. evde çok sıkılıyorum, hiçbir şey yapmıyorum. YouTube vb. platformlara giriyorum hiçbir şey olmadığından ondan da sıkıldım. Keyfim yok, gündelik hayatım da bir şey yapmıyorum. Tükendim artık. Okulu sevmiyorum. Nefret ediyorum.
Uğraşacak işin yok. Spora gidiyormusun?

Kendine yeni aktiviteler bul. Örneğin; futbolla ilgiliysen futbol kulübüne yazılabilirsin veya spor salonuna yazılabilirsin, yüzme, basketboll bir sürü yapılabilecek aktivite var kendine en uygun olanını seç ve bunlarla ilgilen hayatında ilgilendiğin bir şeyler olsun. Hem bu sayede sosyalleşmiş ve arkadaş edinmiş olacaksın. Mutsuzluğun sebeplerinden biride yalnızlıktır

Boş kaldığın için sıkılıyorsun ve bu da mutsuz olmana yol açıyor. Aynısını bende yaşamıştım. Bir uğraş bul kendine, konfor alanından dışarı çık. Örnek olarak, kurslara katılabilirsin, ingilizceni geliştirebilirsin(kursla), Gym'e başlayabilirsin, bir enstrüman satın alabilirsin bütçen yeterse. Kurs dediğim okul gibi bir şey değil. Mesela, el işi kursları oluyor onlara gir belki yeteneğin vardır çok iyi yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı