Lumberjack vs Skechers hangisi daha iyidir?

Lumberjack tabanı çok saçma. Kayada yürüsen buzda koşsan kaymazsın. Parlak yüzeyde (mermer gibi) resmen drift atıyorsunuz.
İlginçmiş hocam gerçekten. Şu an baktım 1 alana 1 bedava varmış 1900 TL attığım bottan 2 adet alabiliyorum şaka gibi. Ben bu işte bir gariplik olduğunu düşünüyorum. Yani 900 TL bot ne demektir? Güvenim azalıyor ama bir yandan da düşününce mantıksız gelmedi değil. Neyse ben biraz daha düşüneyim sonuçta 2 25 kuruş bir tane 1 lira etmez.

Hocam bu fiyatlara çıktıysanız bot olarak camper bakabilirsiniz.
Hocam baktım bana hitap etmedi ya açıkçası, tasarım olarak sevmedim yani yoksa güzeldir lafım yok.

Arkadaşlar merhaba "bot" almak için mağazalara gittim karşıma çıkan timberland, merrell, solomon, lumberjack ve skechers markaları oldu. Bunlar arasından timberland ve merrell markalarını denedim ve merrell bir tık daha uzun dayandı diyebilirim ama ikisi de beni memnun etmişti. Şimdi baktığımda timberland fiyat olarak aşmış başını gitmiş 5500 TL gibi fiyatlar var, merrell tarafında 4500 civarı geziyor fiyatlar 3500'de var. Bunlar dışında bir de skechers var bu da beğendiğim modeli 4500 TL. Son olarak lumberjack var bu ise tam bir muamma; daha önce spor ayakkabısını kardeşime aldım ve yalan yok normalde çok ayakkabı parçalar ama bunu bayağı sevdi ve dayandı. Ben kendim hususi kullanmadım ve kalitesi nasıl bilemiyorum.

Benim için dayanaklı olması, su geçirmez olması çok önemli çünkü kış vakti dağa çıkmayı ve karda vakit geçirmeyi çok severim uzun süre karda vakit geçirebildiğimden dolayı su geçirmez olması çok önemli ee bir da dağ olunca dayanıklı da olmalı. Merrell 4 yıl timberland 3 yıl dayandı bana, yani asgari 2 yıl dayanırsa güzel olacaktır benim için. Bende fiyatına bakınca lumberjack çok garibime gitti 1900 TL su geçirmez bot satıyorlar :D. Aşağıda linkini bırakıyorum, bunun dışında denediğim markaları 1 kez daha almak istemiyorum onun yerine skechers markasına şans vereceğim. Sizce lumberjack almak mı yoksa skechers almak mı? Deneyen arkadaşlar bana bir tavsiyede bulunursa sevinirim saygılar...

Lumberjack olan BOT

Skechers olan BOT

Lumberjack alma o zaman drift atmayi istemezsin bence.
Mesela bizde kar 3 metreyi geçiyor. Ve sıkı yağıyor.

Sizin icin skechers varsa daha niye dusunuyorsunuz ki😁

Geri
Yukarı