Lumia 1320 Kamera Kalitesi İyi midir?

Aerodactil

Kilopat
Nokia Lumia 1320'nin kamerası nasıl güzel net fotoğraf çekilip video alınabiliyor mu, görüntü kalitesi iyi mi? Bir de kasma sorunu var mı , kasma yaşamadan güzelce uygulamaları kullanabilecek miyim? Son olarak genel olarak iyi bir telefon mu, sistem özellikleri vb. iyi mi? Şimdiden teşekkürler.

Forumda incelemesi ve videosu var. Ben de Windows Phone kulanıcısıyım, millet kötü diyor uygulama az diyor halbuki 250 bin uygulama var, Android'te 1 milyon var ama diyelim 1 tane flaş uygulamasına giriyosun, 10 tanesi gereksiz. Windows Phone'da 1-2 tane var yani çop uygulama az Android full çöp uygulama.

Uygulamada sıkıntı yok kamera için 5 mp pek iyi değil bence git bir yarı Pro Samsung'un 300 TL falan var bir yarı Pro fotoğraf makinası al. Ekranı vs çok iyi gorilla glass 3 var daha ne olsun? 1.000 tl ama bence bekle Vatan PC'de haftasonları indirim olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli fotoğraf çekmek için Pureview kameralı lumia modellerine göz atmanı öneririm. L920, L925, L928 (USA), L1020, L1520 ve L Icon (USA) modelleri pureview kameraya sahiptir.

Bende bu yaz bu yaz nokia 1320 almak istiyorum. Bende suan s3 var. S3'e kıyasla performans kamera oyun olarak (clash of clans asphalt 8 gt racing 2 ) oynarım.
Bunlarda kasma yaşanır mı? Bu oyunlari oynarken ısınma yapar mı? Kamera olarak 1/4" oluşu cok mu kötü?
Cevaplarsaniz çok sevinirim.

Saydığın oyunlarda hiç bir problem yaşamazsın, kamera performansı ise S3 ile hemen hemen benzerdir. S3 den vazgeçme sebebiniz nedir?

Bu telefonun en büyük eksik yanı hafızasının 8 gb olması, çünkü size kullanmak için 4,5 gb kalıyor o da birkaç oyunda bitiyor. Malesef ki hala uygulamalar hafıza kartına yüklenmiyor.

İlk önce sorularımı cevapladiginiz icin sağ olun. Ben lise 2 öğrencisiyim, aslinda bu telefonu ben babama kendine diye aldiriyorum ama ben kullanacağım yani :D Ortaklaşa gibi bir şey. Aslinda alma sebebimiz hem ekran büyük film video vs rahatca izlemek hem de Windows 8 cok hoşuma gidiyor kamerasi sıkıntıydi yani s3 ile ayni cekiyorsa gayet iyi hatta.

Kod:
1320 - f 2.4
s3 - f 2.6

Bu zaten gece cekimlerinde farkettirir. Bir de fiyati uygun geldi, 999tl bir tablet icin bedava gibi hem de bu kadar özellik taşırken. Almamak icin hic bir sıkıntı kalmadı, tekrardan çok sağ olun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı