Nokia Lumia 1320 Kamerası

Ahmet Taşdemir

Hectopat
Daha fazla  
Benim Şuan 850 Tl Bütcem Var Be N11.com da Nokia Lumia 875 TL Benim İndirim Kuponum Var 55 TL.
Ben Lumia 1320 Alayımmı Kamerası 5 MP İyi Çekiyormu Gece iyimi Kamerası?
Kullalanlar Bi Fotoraf Ata Bilirmi Mümkünse?
Teşekür Ediyorum ilginiz için.
Edit: Başka Telefon Öneriniz Varmi?

wp_20140712_13_32_47_pro.jpg

Ben öyle çok fotoğraf çeken biri değilim. Gece fotoğrafı yok hiç bunu da yeni çektim. Ben gayet memnunum birde 8.1 in kararlı sürümüyle birlikte iyileştirme gelceği söyleniyor bilmiyorum ne kadar doğru.

lumia 1320 kullanan bir arkadaşınız olarak,925 ten sırf şarj sorunu yüzünden geçmiş bulunmaktayım...!

1320 alacak arkadaşlar kesinlikle;
-sosyal platformlarda,
-internet alışkanlıklarında,
-oyun alışkanlıklarında,
-şarj alışkanlıklarında,
alışmış olduğunuz durumu değiştiren bir telefondur....!

1320 kamerası eğer lenslerini gündüz çekimlerinde kullanırsanız,kesinlikle bir 5 mega piksellik kamera gibi değildir..!Daha iyidir..

kamera ile işim çok olur diyorsanız kesinlikle 920,925 1520 alınız...
ama internet,sosyal ortam,oyun ve şarj diyorsanız alacağınız iki akıllı telefon vardır nokia'da...
-1320
-1520

lumia 1320 kullanan bir arkadaşınız olarak,925 ten sırf şarj sorunu yüzünden geçmiş bulunmaktayım...!

1320 alacak arkadaşlar kesinlikle;
-sosyal platformlarda,
-internet alışkanlıklarında,
-oyun alışkanlıklarında,
-şarj alışkanlıklarında,
alışmış olduğunuz durumu değiştiren bir telefondur....!

1320 kamerası eğer lenslerini gündüz çekimlerinde kullanırsanız,kesinlikle bir 5 mega piksellik kamera gibi değildir..!Daha iyidir..

kamera ile işim çok olur diyorsanız kesinlikle 920,925 1520 alınız...
ama internet,sosyal ortam,oyun ve şarj diyorsanız alacağınız iki akıllı telefon vardır nokia'da...
-1320
-1520
1320 almadan önce oyun oynayan insan değildim. Gameloft oyunlarına bi bakıyım dedim mağazada gördüm oyun oynamaya başladım ya :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı