Lumia 1320 programları klasöre taşıma

kardanadam

Kilopat
Makaleler
2
Facebook programında bildirime tıklayınca ve o bildirimde resim varsa tarayıcıya atıyor. Bunu nasıl kapatabilirim ? Sadece programda kalmasını nasıl sağlayabilirim ? Ve programları üst üste koymaya çalışınca klasör olması gerekirken yana kaçıyor bunu nasıl ayarlayabilirim ? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Facebook uygulamanızı eğer güncel değilse güncelleyin. Uygulamaları klasöre yerleştirme özelliği ise cyan güncellemesi ile birlikte geldi. Ayarlar>ekstara+bilgi bölümüne bakar mısnız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasörleme özelliği cyan ile değil Windows Phone 8.1 Update 1 (GDR1) ile geldi. En son güncellemeyi telefonunuza kurup öyle deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylemiş olduğun iki uygulamayı üst üstte koyup direk birleştirme şu an sadece 8.1 gdr1 güncellemsi olan cihazlarda oluyor ve Türkiye'de sadece 930!a verildi orjinal hali bende 930 var dediğinizi yapabiliyorum son güncelleme var yüklü çünkü. Ama Gdr1'in öz izleme sürümünü telefonunuza yükleyip dediğinizi yine yapabilirsiniz ancaka ben onu önermiyorum çünkü daha sonra orjinal yazılım verilince onu yüklemekte sıkıntı çekebilirsiniz. Daha önce 8.1'in geliştirici sürümünü yükleyenler orjinali verildiğin de hep sıkıntılar yaşadı çünkü.

Facebook'a gelince o bende de oluyor güncel olsa bile pek orjinal facebook'u kullanmadığım için ayarlarına hiç bakmadım. JDB facebook var onu kullanıyorum onuda önere bilirim size.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı