Lumia 1520 için microSD kart tavsiyesi

abraxxax

Kilopat
Telefon için kullanıcaksan samsung alabilirsin class 10 gayet başarılı ve hızlıdır. 4k uyumlu bir hafıza kartı telefonlar için çok farkedermi bilemem sanmıyorum. Sonuçta telefon 4k uyumlu değil.

SanDisk Exreme Plus microSDXC 64GB tavsiyelerinizle üçkuruş fazla olsun kırmızı olsun diyerek Amazondan aldım.:) Hemen hevesle Lumia 1520'ye takıp birkeç fotodan sonra windows store'dan SD Card Speed uygulamasını indirip test ettim. Sonuç hayal kırıklığı 20.81Mbs :( Kendimi teselli edebilemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. (lütfen yorumlarınızda yıkıcı değil biraz yapıcı olsun. Denim update'i gelince 4K ile başarılı olur gibi kendimi kandırdığımı itiraf edeyim:ıslık:)
SanDisk Extreme Pro.jpg
ekran görüntüsü.jpg

SD kartlar hakkında ultra düzey bilgiye sahip değilim ancak şunu söyleyebilirim ki; bu tarz uygulamalar her zaman kesin ve doğru sonuç vermez bunun yanında uygulama testi ne kadar boyutta veri yazarak test ediyor ona bağlı olarak değişir. Örneğin 10mb lık bir dosyayı yazarken 90/90 tüm hızı kullanmazlar. Yada 20mblık bir dosyayı yazarken de böyle 90 hızla yazmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı