Lumia 1520 Yorumlarınız

• Konuyu başlatan Mr. J
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi Lumia 1520 sahiplerinden telefonun artılarını, eksilerini ve düşüncelerini yazmasını rica ediyorum.

Kullanan biri değilim fakat inceleme fırsatım oldu. Gerçekten güzel bir cihaz. Oldukça stabil çalışıyor. Tabi sen özgürlüğüne düşkünsen android olmadıktan sonra içinde değil S800, S810 olsa bir anlam ifade etmez.

Zaten WP telefonlar düşük teknik özelliklerde bile stabil çalışmayı sürdürüyor. İmzamda yazdığı gibi GMD kullanıyorum. Ucuz etin yahnisi olmazmış arkadaş. Yeni telefon alırsam ya WP olur yada Android'in en kararlı hali olan Nexus olur. İyi günler.

Kardes bende aveada inceledim harika bir cihaz. Yanliz dar pantolon vs giyersen kenarlarinin batma ihtimali var cunku uzun bir cihaz. Eline oturuyorsa al. TAA nin incelemesinde boyunu ve enini soyluyor olcerek.

Daha ufak telefon sevenler Lumia 930 tercih edebilir zira özellikleri neredeyse aynı. Ama bana da Lumia 1520 çok cazip görünüyor büyüklük olarak. Biraz mini tablet ebatlarına sahip neredeyse ama telefonda oyun oynamayı seven biri olarak Lumia alıcak olursam ki bir sonraki telefonum Lumia olsun istiyorum, benim tercihim şu ana göre söylersem Lumia 1520 olurdu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı