Lumia 930 vs Lumia 1520

Rammstein24

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım, hangisinin performansı daha iyidir ? Kamerasını ve performansını göz önünde koyarsak aynı gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans olarak birbirlerine üstünlükleri yok. Farklara gelecek olursak; Lumia 1520 1.1 mm daha ince ama 42 gram daha ağır. Lumia 930 5", L 1520 ise 6" boyutunda. Farklar nerdeyse tamamen fiziksel. Sadece batarya ve panel teknolojileri farklı. L 930 Amoled, L 1520 ise IPS. Batarya olarak L 1520 yaklaşık 1000 mAh daha fazla. Bunları dikkate alarak seçimi siz yapmalısınız. Çünkü ben IPS severim siz Amoled seversiniz.

Sizce IPS ekran mı Amoled ekran mı ? Neden.

Ben Amoled ekranı seçerdim. Çünkü Windows Phone renkleri diğer sistemlere göre daha güzel geçirdiği için ve Amoled ekranlar daha canlı bir görüntü sunduğu için kendi zevkime göre Lumia 930 alırdım. Ancak diğer üyelerin de söylediği gibi IPS ekran daha da kaliteli :D . Yani ben alırken özellikleri çok yakın olduğu için kararı zevkime göre verirdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı