Lumia 520 Alınır mı?

Arkadaşlar hiç bir şey kurmayacağım telefona. Zaten dün satın aldım. Babamda çok beğendi. Adam kamerasını bile kullanmayacak. Sadece arama amaçlı telefon. Ben gayet başarılı buldum telefonu.

Ben daha önce kullandım sıkıldığım için tekrar Android'e döndüm. Bence o fiyata göre çok iyi bir cihaz. Kesinlikle kasma yaşamazsın. İdeal ve stabil bir cihaz. Hayırlı olsun. Düşük bütçelerin kral telefonu WP.

İnternet bağlantım kapalı olduğu halde kontörüm gidiyor.Töbe ettim almıcam bidaha Windows Phone ' dan uzak durun aman.

Cidden bahane değil mobil ödeme ile Far Cry 3 alıcaktım 15 lira yükledim kendiliğinden 5 tl para gitti hücresel veri hepsi kapalı olduğu halde sonra bir daha gitti 0 tl kaldı.

Özel numaraya mesaj attıysan mesaj ücreti kesilmiş olabilir hiç araştırdın mı? :)
Cidden bahane değil mobil ödeme ile Far Cry 3 alıcaktım 15 lira yükledim kendiliğinden 5 tl para gitti hücresel veri hepsi kapalı olduğu halde sonra bir daha gitti 0 tl kaldı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı