Lumia 520 mi 625 mi 720 mi

Atakan Cezayir

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta belli demek istediğim. Sorum şu. İşlemci güçleri birbirlerine çok yakın sadece 625 in işlemcisi 1,2 ghz bir iki kamera farkı falan var oda önemli değil ram'lar aynı demek istediğim acaba aradaki fiyat farkını ödeyip 720 almam faydalı olur muki ? Ne gibi değişiklikler olur alırsam biraz karışık oldu ama idare edin artık. :)

Ben 512mb ramli bir windows phone önermiyorum çünkü millete aylarca yok şunun için güncellemeyle uygulama gelecek yok bunun için de güncellemeyle gelicek diye milleti yiyorlar abi örnek veriyorum lumia 720'nin 850 TL gibi bir fiyatı var ama telefona subway surfers yükleyemiyorsun çok saçma ama soruna cevap vermek gerekirse kameraya çok önem veriyorsan 720 onun dışında f/p açısından 525 almanı öneriyorum hem 1gb ram sahip olmasıyla her oyunu oynayabiliyorsun.

Söylediğin telefonlar Arasında F/p Açısından 520 . Şıklık Ekran Konfor konusunda 625 .

625 , 720 , S3 Mini S4 Mini gibi Düşün . Yani Nokia'nın Alt Seviye Telefonları . Bu telefonlar Arasından Hiçbirini Almaman Lazım . 820 F/p Konfor , Şıklık , Kamera , Ekran konusunda Çok iyi .
820 almalısın .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı