Nokia Lumia 925 Almayı Düşünüyorum

Shanks

Hectopat
Nokia Lumia 925 almayı düşünüyorum, en uygun bulduğum fiyat 1.100 Lira. Bu fiyatta önerdiğiniz başka telefon var mı? 31 Ocak'dan sonra cep telefonları için taksit kalkıyormuş, bir kaç gün daha beklesem fiyatlar düşer mi?

Hata ediyorsun.
Lumia düşmanı değilim ama gelişmemiş bir platformu almak çok saçma ilerisi belli değil.
Gelişir gelişir ama gelişmemişken niye alınsın, geliştiği zaman alabilirsiniz.

Hepsi üst üste geldi. :)
LG G2 hakkındaki düşüncem dünyanın en berbat tasarımlı telefonu.
Şu kameranın arkasındaki şey nedir ya mal mal tasarımlar yapıyorlar. Lumia 720'nin tasarımı güzel ona göre.
copy-medium02.jpg

Nokia-Lumia-720.jpg

Mal mal demek yanlış. Firma tasarımıyla fark yaratmaya çalışıyor ve başarıyor. Bana göre güzel bir tasarım. Kullanmadan, bilmeden yorum yaparken biraz daha uygun kelimelerle yapmalısın. Ayrıca Windows Phone gelişiyor ve emin ol Android'den daha emin adımlarla ve daha sağlam gelişiyor.

G2'yi elinize aldınız mı bilmiyorum fakat o tuşlar bana çok kullanışlı geldi. Hem telefon incelmiş hem de tuşlara erişmek daha kolay. Ekrana peş peşe 2 defa tıklayıp kilidin açılması da sürekli olarak elimizi arkaya götürmemeyi sağlıyor. G2 gayet başarılı bence.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı