Lumia 920 Aldım

Berker Güngör kullanıyor ve çok memnun. Video kalitesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Berker Güngör de kedileri çok seviyor anlaşılan. :D Daha önce de görmüştüm bir video.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok şık ve güzel telefon. Windows Phone 8'in şu an amiral gemisi. Gittikçe büyüyen mağazsıyla daha çok zevk almanızı umuyorum. Güle güle kullanın.
Ama öyle olmadı ve kapandı. Neredeyse hiçbir telefon üreticilerinin veremediği performansı (1GB RAM BİLE OLSA) Microsoft Phone verdi. Param olsa Android'den Microsoft Phone'ye geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama öyle olmadı ve kapandı. Neredeyse hiçbir telefon üreticilerinin veremediği performansı (1GB RAM BİLE OLSA) Microsoft Phone verdi. Param olsa android den Microsoft Phone'ye geçicem.
Bu saatten sonra sadece Lumia 950 ya da 950XL alınır. O da Windows 10 kurulabildiği için. Altını düşünme bile. Ayrıca en düşük RAM 512MB idi. O bile o zamanın 2 3 GB RAM'li Android telefonlarından daha stabildi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu saatten sonra sadece Lumia 950 ya da 950XL alınır. O da Windows 10 kurulabildiği için. Altını düşünme bile. Ayrıca en düşük RAM 512MB idi. O bile o zamanın 2 3 GB RAM'li Android telefonlarından daha stabildi.
Windows 10 kurulsa bile ben normal olarak kullanacağım için bana göre fazla önemi yok. Bende 640XL vardı. Ayrıca dediğiniz gibi 512MB ram bile Android cihazlardan daha fazla performans veriyordu. Şuan ki 3GB RAM'e sahip telefonum bile performans konusunda 0.

Artık Whatsapp bile desteği kesti. Telefon özelliği olan kameraya dönüştüler. Bende 820 830 930 ve 1520 var hepsini satıp Ebay'den Prototip Lumia McLaren (1030) almayı düşünüyorum. Bambaşka bir telefon.

Artık Whatsapp bile desteği kesti. Telefon özelliği olan kameraya dönüştüler. Bende 820 830 930 ve 1520 var hepsini satıp Ebay'den Prototip Lumia McLaren (1030) almayı düşünüyorum. Bambaşka bir telefon.
Artık Nokia Lumia saçmalığını kesmen lazım. Telefon artık ölü, WP ölü. Bu saatten sonra lumia diye bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı