Lumia 920 Isınma Sorunu

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ablamın Lumia 920'si çok ısınıyor, el vuramayacak dereceye geliyor. Yarım saat kadar Facebook'a girildiğinde telefon yanıyor adeta, el vurulmuyor. Oyundayken'de fazlasıyla ısınıyor, hadi oyundayken ısınmasını anlarımda, benim S3 mini bile Fifa 14 oynarken ısınmıyor, ablam My Talking Tom oynuyor 15 dakika, telefon yanıyor. Telefonun işlemcisine birşey olur mu? Garantiye gitmeli mi? Birde bu sorunlar Windows Phone 8.1 yüzünden olabilir mi? :D

Kesinlikle garantiye götürün. Lumia serisi çok ısınan bir seri de değil bu dedikleriniz hiç bir telefon için normal değil. My Talking Tom oynarken ısınan telefon olur mu ya ? Kesinlikle garantiye götürün bir baksınlar.

8.1 yüklü bir Lumia 920 kullanıcısı olarak böyle bir sıkıntı yaşamadım garantiye götürmeli lakin 8.1 sonrasında telefon daha çok ısınmaya başladı.He bir de işlemcisine bir şey olur mu diye sormuşsun telefon eğer herhangi bir parçasının çok ısındığını düşündüğünde kendini resetler veya kendini kapatır yani işlemcin alev almaz merak etme :D

S3 Mini'de nerdeyse 1 saat Fifa 14 oynuyorum azcık ısınıyor. Ablamın L920'sinde Facebook'a 15 dakika girince telefon yanıyor, el sürülmüyor. :D Peki garantide Windows Phone 8.1 yüklü diye bir sorun çıkar mı?

8.1 yüklü bir Lumia 920 kullanıcısı olarak böyle bir sıkıntı yaşamadım garantiye götürmeli lakin 8.1 sonrasında telefon daha çok ısınmaya başladı.He bir de işlemcisine bir şey olur mu diye sormuşsun telefon eğer herhangi bir parçasının çok ısındığını düşündüğünde kendini resetler veya kendini kapatır yani işlemcin alev almaz merak etme :D

Ve çok ısınıdığında kendini kapatıyor zaten. Bizde neden oluyor diyorduk. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı