Lumia 925 Offline Windows 10 Mobile yükleme sonrası açılmıyor

Strongholdman

Hectopat
Birkaç ay önce 8.1 olarak kullandığım 925'ime Offline Windows 10 mobile sürümü yükleyeyim dedim fakat ROM atarken telefon kullanılamaz hale geldi. Hiç tepki yok. Sadece reset atmaya çalıştığımda o titreme oluyor onun dışında başka bir tepki yok. PC'ye bağlıyorum yine yok. Daha önceden birkaç kez 525'ime yükleyip kaldırmışken 925'te neden böyle bir sorun oldu anlayamadım. Telefoncu bir arkadaşım baktı ve onun demesi uğraşmaya değmez anakartı değiştir dedi. Ben de çalıntı muhabbetlerinden korktuğum için o işe yanaşmak istemedim. Telefon açıkcası kız gibi. Çizik yok batarya on numara. Buna yapılabilecek bir şey var mı sizce anakart değiştirmeden? Bir fikir verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Phone İnternals ve Windows Phone Recovery Tool kullanarak açmak mümkün. Windows Phone Recovery Tool programı açıkken kendi ses kısma ve kilit tuşuna bastığım zaman ( kendi lumia 1020 mde öyleydi ) telefon flash modunda açıldı. lumiafirmware.com üzerinden indireceğiniz rom u da telefon flash modundayken Windows Phone İnternals programından yüklemeniz gerek. Biraz zor bir işlem. Güncelleme Almayan SD Kart Girişi olmayan/olan Cihazlara 8.1 den Redstone / Creators Update Kurulumu Rehberi » Sayfa 4 - 8 burada yorumlardada aynı sorunu yaşayanlar mevcut

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı