Lumia 1520 VS Xperia Z2

Bütçe aralığınız nedir? HTC One M8 var. LG G2 veya Nexus 5 var. 1520'nin boyutunu beğenmiyorsan 925 var. Note 3 var. Alabileceğin bir sürü telefon var. Kullanım amacın nedir?

Bütçe sıkıntım yok. G2, Nexus 5 eskidi artık. 925 uzun vadede idare edemeyebilir. Ben uzun vadede beni yıpratmayacak telefon arıyorum. Bu 2 telefon arasında kaldım.

Bana Sorarsanız Z2 Vs Zor Arkadaşlar Kamera Kalitesi Vs 20 Mp Olmasına Rağmen 1520ye Yanaşamaz Ben Olsam Lumiadan Vazgeçmem Daha Alacaği Bir Çok Güncelleme Var Özelikle 8.1 İle Canlanacak Karar Sana Kalmiş Sıkılırsın Belki Ama

Z2'nin kamerasının 1520'den daha iyi olduğunu okumuştum. Z1 ile Z2 arasında dağlar kadar fark var. Donanım olarak da Lumia'dan üstün. Daha iyi işlemci daha iyi ram... Ama WP'nin stabilitesi apayrı bir olay. Bende 520 var oradan biliorum. Düşük işlemci ve ram olmasına rağmen takılma olayı çok çok az.

Karar senin fakat 1520 6 inch ekran var WP sürekli güncellemelerle kendini yeniliyor mağaza gelişiyor Z2 şu anda en iyi telefonlarda bir tanesi gerek incelik gerek işletim sistemi olsun fakat benim dikkatimi çeken içeride bulunan sanal tuş 5 inçlik.
Telefon olmuş 4.8 inch yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı