Lumia Cihazlara WindowsRT Kurmak Mümkün

Unavailableuser

Megapat
Makaleler
2
Merhabalar. Hindistanlı bir geliştirici ile birlikte uzun uğraşlar sonucu Lumia 830 cihazıma Windows RT 8.1 kurmayı başardık. Rehber Youtube'da paylaşıldı fakat her şeyin yolunda gittiği bir senaryo diyebiliriz o rehbere. Yani cihazı elinize alma olasılığınız çok yüksek. Eğer Lumia 1520 gibi büyük ekranlı bir cihazınız varsa bu riske girin derim. Dual boot şeklinde çalışıyor. Açılırken Windows 10 Mobile ile mi, yoksa Windows 8.1 RT ile mi boot edeceğini soruyor.

Görüntüler:

20191002_203043.jpg

20191002_202728.jpg

20191002_202956.jpg

20191002_202524.jpg

20191002_202415.jpg

Screenshot_20191002-204036_Gallery.jpg

Screenshot_20191002-204039_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber Youtube'da paylaşıldı fakat her şeyin yolunda gittiği bir senaryo diyebiliriz o rehbere. Yani cihazı elinize alma olasılığınız çok yüksek.
Anlamadım. Cihazı başarılı bir şekilde elimize alma ihtimalimiz mi yüksek? Bende de Lumia 925 var. Aslında bu şekilde değerlendirmek güzel olabilir.

Anlamadım. Cihazı başarılı bir şekilde elimize alma ihtimalimiz mi yüksek? Bende de Lumia 925 var. Aslında bu şekilde değerlendirmek güzel olabilir.
Hayır. Bu iş için Microsoft logolu cihazlar daha uygun. Rehberi hazırlayan geliştiriciyle birlikte 3 gün uğraştık kurmak için. O yüzden brick olma ihtimali çok yüksek.

Tebrikler çok hoş görünüyor. Hep hayalimdi telefon boyutunda bir bilgisayar kullanmak. Nasip olmadı kullanamadık Windows Phone cihazları... Alabilseydim ilk deneyeceğim işlerden biriydi...

Tebrikler çok hoş görünüyor. Hep hayalimdi telefon boyutunda bir bilgisayar kullanmak. Nasip olmadı kullanamadık Windows Phone cihazları... Alabilseydim ilk deneyeceğim işlerden biriydi...
Lumia 1520 alabilirsin ikinci elleri 500 liraya bile bulunuyor. 6Inç ekranıyla gayet iyi Windows deneyimi yaşatır. Küçük olduğu için bunda biraz zor oluyor :)

Microsoft 950 XL almak hayalimdi. Hem kullanılacak kadar kaliteli cihaz. Kamerası, işlemcisi ve üzerinde bulunan RAM ile beni tatmin edecek bir cihazdı. Eskiden parayı bulamazdım şimdi maaşım var Allah'a şükür ama telefonu bulamıyorum. 😔 Birkaç tane buldum ama telefon ölü denecek kadar kötü durumda olduğu halde çok para istiyorlar...

Microsoft 950 XL almak hayalimdi. Hem kullanılacak kadar kaliteli cihaz. Kamerası, işlemcisi ve üzerinde bulunan RAM ile beni tatmin edecek bir cihazdı. Eskiden parayı bulamazdım şimdi maaşım var Allah'a şükür ama telefonu bulamıyorum. 😔 Birkaç tane buldum ama telefon ölü denecek kadar kötü durumda olduğu halde çok para istiyorlar...
950XL bulabilirsen eğer Windows 10 kurmak mümkün ve sürekli geliştirilmeye devam ediyor bildiğim kadarıyla şuan çalışmayan bir özelliği yok.

Geri
Yukarı