Lumia Telefonlarda Sorun

Umut Diker

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
Benim çevremde sadece bir kişi Lumia 820 kullanıyor başka lumia kullanan yok onun telefonunda hiç sorun yok.
Ama bazı forumlarda okudum lumia 1320 de mesala ekran bazen kararıyormuş açıp kapatınca düzeliyormuş ama tekrarlıyormuş bu sorun servisde çözmüyormuş bu sorun diğer lumialarda bazen kendi kendine kapatıyormuş hatta lumia 820 bataryayı çıkarmazsan tekrar açılmıyormuş 4 eylülde lumia 730 çıkacak abim lumia almak istiyor sizce almalı mı böyle sorunlar gerçekten var mı lumia kullananlar yardımcı olursa sevinirim.

Annin Lumia 625'inde ekrana 10-15 kez ardarda dokunursan hızlıca tıpkı bir resim gibi Temple Run oynarken Subway Surfers oynarken ekran resme bakar gibi yakınlaşıyor. Düzelmiyor. Telefonu kapatıp açmak gerekiyor. Berbat bi problem.

Bende 1320 var dediğin olay oluyor tuş kilidi tuşuna tekrar basınca düzeliyor. Rahatsızlık vermiyor. O hatada şarjda çok kalınca oluyor. Çok problem değil. Android hatalarının yanında melek kalır bu hatalar. Hiç bekleme al derim.

Yaklaşık 1 yıldır 820 kullanıyorum fiziksel olarak hiçbir sorun yaşamadım ,sistemde herhangi bir donma , telefonun birden kapanması , tuşlara yanıt vermemesi , dokunmatiğin çalışmaması gibi sorunlarla karşılaşmadım. Arada bir telefon takılıyor donuyor ama bu da çok nadir android'te olduğu kadar sık değil ki bu da gayet normal bir şey. Telefonumdan çok memnunum önemli ve can sıkıcı hiçbir sorun yaşamadım iyi forumlar...

Annin Lumia 625'inde ekrana 10-15 kez ardarda dokunursan hızlıca tıpkı bir resim gibi Temple Run oynarken Subway Surfers oynarken ekran resme bakar gibi yakınlaşıyor. Düzelmiyor. Telefonu kapatıp açmak gerekiyor. Berbat bi problem.
Dostum senin ki problem değil telefonunun bir özelliği. 10-15 defa tıklayınca değil ekrana 2 parmağınla çift tıklarsan ekranı yakınlaştırırsın. Ayrıca çift tıklarken 2. tıklamada parmağını telefonun ekranından çekmez ve sağa sola oynatırsan ekranı kaydırabilirsin. Ayrıca bu özellik ayarlardan kapanabiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı