Lumia Yeni Amiral Gemisi?

2 sene guncelleme alamayacak telefonlar...
Bende 630 var 1520 de bi arkadaşta vardı aldım alalı 6 ay günceleme gelmedi benim yazdığım telefonlara lolipop güncellemesi gelecek...telefonlar stabil güzel çalışıyor ama sadece bu gerisi boş lolipop la beraber 64 bit gelecek note 4 çoklu çekirdeğide devreye girerse en hızlı telefon olur bir öneri sadece google play windows phonodan en az 10 nat daha büyük düşün ingsrerdam daha betada google kendi uygulamarıda yok hala youtube gibi alırken iyi düşün windows phonu

Bende 630 var 1520 de bi arkadaşta vardı aldım alalı 6 ay günceleme gelmedi benim yazdığım telefonlara lolipop güncellemesi gelecek...telefonlar stabil güzel çalışıyor ama sadece bu gerisi boş lolipop la beraber 64 bit gelecek note 4 çoklu çekirdeğide devreye girerse en hızlı telefon olur bir öneri sadece google play windows phonodan en az 10 nat daha büyük düşün ingsrerdam daha betada google kendi uygulamarıda yok hala youtube gibi alırken iyi düşün windows phonu
Hafta da bir guncelleme almasi firmanin hazir olmayan romu size kakaladigini ve bu sayede erken cikardigini gosterir ;)

Beyler tabiri caiz ise ''gerçekci olalım''
WP şu an 1000 lira verilecek bir sistem bile değilken adam amiral gemi önerisi istiyor.

Kardeş paran çoksa ve ''Ben teknolojiden hiç anlamam. Ona rağmen utanmadan 2500 verebilirim'' diyorsan
seni Apple platformuna alıyoruz.
Ha yok diyosan ''az bişey çakarım bu işlerden, öğrenmeye de açığım.'' O zaman direk Android platform

Anroid önerisi Note 4, Z3.

Eğer biraz daha sabredebileceksen, telefonların yavaş yavaş 64 bit işlemciye geçtiği şu dönemde telefon alma

700 liraya kadar Wp mantıklı bir tercih olabilir fakat 700 den sonrası için havası bariz sönüyor. Bunun en büyük sebebi market.
Fakat güncelleme konusunda Wp şu an gayet iyi bence. Haklarını yemiyelim.

@Kuvvetmira27 Google Play'ın mağazası WP'den 10kat büyük olabilir fakat mağazada bulunan uygulamaların %90'ı gereksiz uygulama.
WP de günlük kullanabileceğiniz uygulamalar var ise gerisi sorun değildir.
Android telefonlar Lolipop güncellemesi alacak demişsiniz.
Bu güncelleeyi Android'e ait bütün telefonlar almayacak.
Ama WP'ye ait olan bütün Lumia cihazlarına Windows 10 güncellemesi gelecektir...
Bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

@Onur Berk ÇAKIR adam 500 600 lirarlık telefonlardan bahsetmiyoki o fiyata bi telefon arasa 630 alsın gözü kapalı hak ediyo ama amiral gemi istiyosa htc(one m8,desire eye) , sony z3 , samsung (s5 , note4) , lg g3 , ı phone (6 , 6 plus , 5s de olabilir) bu telefonların lolipop güncellemelerini alacağı kesin gereksiz uygulama demişsin kardeşim bugün androidde en çok kullanılan utgulamalara bak daha windows phoneda adam gibi çalışmıyorlar (facebook,ingstardam,youtube....) güzel telefonlar ama zamana ihtiyacı var 700 tl den sonra değmez şimdilik ben fanboyda değilim kardeşim sonuçta para verip alıyosun hakkını kim veriyosa onu alıcaksın....

@Onur Berk ÇAKIR adam 500 600 lirarlık telefonlardan bahsetmiyoki o fiyata bi telefon arasa 630 alsın gözü kapalı hak ediyo ama amiral gemi istiyosa htc(one m8,desire eye) , sony z3 , samsung (s5 , note4) , lg g3 , ı phone (6 , 6 plus , 5s de olabilir) bu telefonların lolipop güncellemelerini alacağı kesin gereksiz uygulama demişsin kardeşim bugün androidde en çok kullanılan utgulamalara bak daha windows phoneda adam gibi çalışmıyorlar (facebook,ingstardam,youtube....) güzel telefonlar ama zamana ihtiyacı var 700 tl den sonra değmez şimdilik ben fanboyda değilim kardeşim sonuçta para verip alıyosun hakkını kim veriyosa onu alıcaksın....
Yazim kurallarina ve noktalama isaretlerine uyunuz.

Telefonu alacak arkadaşın yapacaklarınıda göz önünde bulundurmak lazım.
Eğer alacak arkadaş sürekli rom yükleyip değiştirecek birisi ise Android'i seçmeli.
Fakat telefonda gündelik işlemlerimi yapsın bana yeter diyor ise Apple' telefona o kadar para vermeye hiç gerek yok.
Al WP rahat et. :ıslık:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı