Lunar Client 4 GB RAM kullanılıyor

Doğruluğunu bilmiyorum ama internette Lunar Client'in (Eğer Minecraft için olan Lunar Client'ten bahsediyorsanız) mining yaptığı ile ilgili iddialar vardı bir ara. Bir de kaynak kullanımları fazla. Bu da bu iddiayı doğru gibi gösteriyor biraz. Badlion Client varken Lunar'ı kullanmam zaten. Ama kişisel kararınız tabi. Kısaca anlatmak istediğim Lunar Client'e göre normal bir kullanım gibi gözüküyor :)

Doğruluğunu bilmiyorum ama internette Lunar Client'in (Eğer Minecraft için olan Lunar Client'ten bahsediyorsanız) mining yaptığı ile ilgili iddialar vardı bir ara. Bir de kaynak kullanımları fazla. Bu da bu iddiayı doğru gibi gösteriyor biraz. Badlion Client varken Lunar'ı kullanmam zaten. Ama kişisel kararınız tabi. Kısaca anlatmak istediğim Lunar Client'e göre normal bir kullanım gibi gözüküyor :)
Ona bakılırsa Badlion Client'in yapımcıları hakkında mide bulandırıcı iddalar var. İnternette her duyduğunuza inanmayın.

Aslında bildiğim kadarıyla bu Client'ler yasak. Tabi eskiden bilmeyip kullanırdım. Hatta sırf kişiselleştirme ayarları için falan Badlion'ı hayla kullanıyordum. Şimdi artık saat başı güncelleme geldiği için açmayı beklemekten bıktım ve Vanilla sürüm ile giriş yapıyorum.

Geri
Yukarı