Lunar Client güvenli midir?

Dosya Ekleri

• coin.jpg
    coin.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 281
Lunar client'i kullanıyordum bu konuyu gördüm şuan biraz korkuyorum da. Bu iddialar doğru mu?

Konu 2019'a ait. Belki o zamanlar için doğru olabilir ancak şuan böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum. Ciddi büyüklükte bir kitle kullanıyor Lunar Client'i. Gerçek olsa büyük olay olurdu hatta davalık bile olurlardı. Ayrıca konunun bir kısmında FPS'i 100-150 fazla gösterdiği söylenmiş ve bu da saçma olduğu için konunun fake olma olasılığını artırıyor.

Konu 2019'a ait. Belki o zamanlar için doğru olabilir ancak şuan böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum. Ciddi büyüklükte bir kitle kullanıyor Lunar Client'i. Gerçek olsa büyük olay olurdu hatta davalık bile olurlardı. Ayrıca konunun bir kısmında FPS'i 100-150 fazla gösterdiği söylenmiş ve bu da saçma olduğu için konunun fake olma olasılığını artırıyor.
Evet. Kaspersky ile Lunar Client'in tüm dosyalarını tarattım birşey bulmadı.

Lunar Client güvenilir bir clienttir özellikle PvP oynayan oyuncuların kullanmasını tavsiye ederim diğer Client'lere göre daha fazla FPS vermesinin sebebide performans odaklı bir Client olduğu için GPU ve CPU'yu diğer Client'lere göre daha fazla kullanır.

Geri
Yukarı