M.2 NVMe SSD portuna M.2 SATA SSD takılabilir mi?

MWMe port olması birşey ifade etmez. Yuvalar birbiriyle uyumlu. Bu noktada takman durumunda sata hızına göre okuma yazma değeri alırsın.

Ekran görüntüsü 2020-11-05 150043.png

Takılıyormuş kanka.

Mwme port olması bir şey ifade etmez. Yuvalar birbiriyle uyumlu. Bu noktada takman durumunda SATA hızına göre okuma yazma değeri alırsın.

Çok teşekkür ederim.

Evet ancak SATA SSD ile aynı hızı alırsın o yüzden M.2 satsa yerine NVMe almanı tavsiye ederim.

Sağ ol teşekkür ederim.

Eyvallah kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:
B+M key formunda olan M.2 SATA SSD birimleri B veya M formunda yuvalara takılır.
(M key NVMe M.2 SSD yuvasıdır.)
Eki Görüntüle 727036
aga nasıl oluyor bu iş bende Acer Nitro 5 AN515-51 model laptop var bugün NVMe SSD sipariş ettim. İnternetten baktığımda benim laptopa hem B+M portlu SSD hem de M portlu SSD takılıyor.Anlayamadım bir yardımcı olabilir misin?

Aga nasıl oluyor bu iş bende Acer Nitro 5 AN515-51 model laptop var bugün NVMe SSD sipariş ettim. İnternetten baktığımda benim laptopa hem b+m portlu SSD hem de m portlu SSD takılıyor. Anlayamadım bir yardımcı olabilir misin?

Bahsetiğin laptopta hem NVMe hem M.2 SATA artı SATA 3 2.5 inç hardisk veya SSD takılıyor aynı marka bende de mevcut.

Bahsetiğin laptopta hem NVMe hem M.2 SATA artı SATA 3 2.5 inç hardisk veya SSD takılıyor aynı marka bende de mevcu

hocam eminsin değil mi? kusura bakma şimdi alacam SSD yi model Acer Nitro 5 AN515-51 2018 de aldım. Alacağım SSD de bu https://www.hepsiburada.com/james-d...2-pci-e-ssd-p-HBV00000P4725?magaza=İnce hesap hocam içime kurt düştü son bikez onayla ona göre sipariş vercem biliyorsun bu ürünlerin paketi açıldığında bozulma olmadığı zaman iade almıyorlar zar zor biriktirdim yanmasın param

Hocam eminsin değil mi? Kusura bakma şimdi alacağım SSD'yi model Acer Nitro 5 AN515-51 2018'de aldım. Alacağım SSD'de bu https://www.hepsiburada.com/james-donkey-jd256-256gb-2000mb-1000mb-sn-nvme-m-2-pci-e-ssd-p-HBV00000P4725?magaza=İnce hesap hocam içime kurt düştü son bikez onayla ona göre sipariş vereceğim biliyorsun bu ürünlerin paketi açıldığında bozulma olmadığı zaman iade almıyorlar zar zor biriktirdim yanmasın param

Cihazın buysa destekliyor resimde alt soldan bakabilirsin ayrıca kaynak linki ekliyorum incelersin ingilizcen yoksa Google çeviri kullan aynı marka AMD işlemci olanını kullanıyorum M.2 SATA NVMe ve SATA 3 bende mevcut artı YouTube'den videolara bak için rahat etsin evet eminim.
Kaynak linke git

Dosya Ekleri

• hwinfo-1.jpg
    hwinfo-1.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 187

Geri
Yukarı