Çözüldü M.2 slotu bulunan anakart NVMe M.2 SSD de destekler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba, her M.2 slotu olan anakart NVMe desteklemez. Sizin anakartınızın desteği var, kullanabilirsiniz.
@Wex Calint Anakartının sitesinde M.2 desteği kısmında x4 PCIE/PCIE x4 yazıyorsa destekliyordur. Senin anakartın da destekliyor.
Screenshot_2019-11-25-00-29-02.jpg

Merhaba, Lenovo v310-15isk 80sy026atx laptop için ssd almak istiyorum.Cihazda m2 slotu var ama nvme destekli olup olmadığına dair bir bilgi bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
@Wex Calint Anakartının sitesinde M.2 desteği kısmında x4 PCIE/PCIE x4 yazıyorsa destekliyordur. Senin anakartın da destekliyor.Eki Görüntüle 464107
Merhaba, Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar? Lenovo v310-15isk 80sy026atx laptop için ssd almak istiyorum.Cihazda m2 slotu var ama nvme destekli olup olmadığına dair bir bilgi bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleme:
yukarıdaki anakart NVMe destekliyormu acaba ? Ben tam çözemedim.
Teşekkürler
yukarıdaki anakart NVMe destekliyormu acaba ? Ben tam çözemedim.
Teşekkürler

Son düzenleme:
Yukarıdaki anakart NVMe destekliyor mu acaba? Ben tam çözemedim.
Teşekkürler.
Yukarıdaki anakart NVMe destekliyor mu acaba? Ben tam çözemedim.
Teşekkürler.

Evet destekliyor, 2 M.2 girişi var alt taraftaki destekliyor.
Düzeltme: 2 M.2 girişi de NVMe destekliyor.Bir tanesi 80mm'ye kadar, biri de 110mm'ye kadar destekliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı