M.2 SSD DRAM olmadan tercih edilirse ne olur?

Daha fazla  
Bütçem maximum 1500 hızlı bir M.2 SSD almak istiyorum içine işletim sistemi ve oyunlar vb şeyleri kuracağım. Akakçe'den fiyatlara bakarken birçok SSD'ye denk geldim çoğu bilinmedik markalar fakat okuma yazma hızları yüksekti. Biraz daha baktığımda ise bu SSD'lerin DRAM'siz olduğunu gördüm. Bu yüzden Kioxia G2 almayı düşünüyorum bana DRAM olursa ne olur olmazsa ne olur bana ne gibi avantaj sağlar ne gibi dezavantaj sağlar açıklar mısınız?

DRAM'siz SSD'lerin ömrü kısa olur. Samsung MZ-V7S1t0bw 970 EVO Plus nvme® M.2 SSD, 1TB, dahili SSD, laptop ve masaüstü ile uyumlu Amazon.com.tr buyurun hem DRAM'li hem de bütçenizden uygun güzel bir SSD.

DRAM'siz SSD'lerin ömrü kısa olur. Samsung MZ-V7S1t0bw 970 EVO Plus nvme® M.2 SSD, 1TB, dahili SSD, laptop ve masaüstü ile uyumlu Amazon.com.tr buyurun hem DRAM'li hem de bütçenizden uygun güzel bir SSD.

Amazon yurt dışından mı getiriyor çünkü siparişi ailemden birisi verecek oda Amazon'dan almak istemiyor anlatamıyorum güvenilir bir yer olduğunu nasıl yaparım başka bulamaz miyim Samsung en kalitelisi biliyorum ama :/

Amazon yurt dışından mı getiriyor çünkü siparişi ailemden birisi verecek oda Amazon'dan almak istemiyor anlatamıyorum güvenilir bir yer olduğunu nasıl yaparım başka bulamaz miyim Samsung en kalitelisi biliyorum ama :/
Yurt içinde en ucuz 1800 tl olduğunu söyleyin. Belki kabul eder.

Hocam Amazondan alışverişe güvenmeyen ailenize hiçbir yerden ürün aldıramazsınız ki? Amazon müşteri memnuniyeti konusunda çok iyi bir firma. Sırf bu sebepten tüm alışverişlerimi olabildiğince amazondan yapıyorum ve tek bir tane bile sorun yaşamadım. Hepsiburada, trendyol vb. gibi pazaryerlerinin satıcısı kendileri olmadığı sürece alışveriş yapmıyorum bu pazar yerlerinden.

Sistemimde yazılı olan Corsair Marka M.2 SSD'yi Amazon Germany'den aldım. 5 Günde sorunsuz bir şekilde ulaştırdılar.

Şöyle söyleyebilirsin: Anne baba, Amazon bundan 5-6 yıl önce yurt dışından kargo gönderimi yapıyordu. Ancak uzun süredir Türkiye'de depoları var ve Amazon Türkiye olarak depodan doğrudan satış yapıyorlar. Herhangi bir sorun olunca müşteri hizmetleri ile sorunsuz bir iletişim kurma şansımız oluyor. Hasarlı ürünleri geri istemeden yenisini gönderiyorlar. Birçok arkadaşım ve tanıdığım kişi zaten kullanıyor.
- - -

Geri
Yukarı