M.2 SSD Montajı nasıl yapılır?

_Thedarnight_

Centipat
Merhaba, HP 250 G6 bilgisayarım var. M2 girişi var fakat takması pek kolay değil gibi, giriş yerinden kablolar geçiyor. Fotoğrafını ekte atıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Birde:

Xpg 256gb Sx6000 Pro Nvme Okuma 2100mb-yazma 1200mb M.2 Ssd (asx6 - n11.com
407597

Bu ürünü takmak istiyorum giriş kısımları bu uygun gibi yorumlarınızı alabilir miyim? Şimdiden herkese teşekkürler.
058AB4FB-23B3-454E-9905-129E5A297EA5.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabloların üstünden takın diyolar hocam ama hangi marka alıyım attığım ssd uyumlu olurmu
Yardım edecek kimse yokmu, m2 girişi için hangi ssd almam uygun olur

Son düzenleme:
Kabloların üstünden takın diyolar hocam ama hangi marka alıyım attığım ssd uyumlu olurmu
Yardım edecek kimse yokmu, m2 girişi için hangi ssd almam uygun olur
Sata SSD al. Sata portuna takarsın eğer varsa. Büyük ihtimalle de vardır zaten. Yani bir anakartta en az 2 tane vardır. Eğer yoksa harddiskini sat 500 gb sata ssd bulursun harddiskinin parasıyla ikinci el felan. Harddiskin yerine takarsın. Yok olmaz öyle şey dersen ben burdayım. Bir alıntı yapman yeterli.😀

Tam iyi çekememişsin kasa içini. M.2 slotu var gözüküyor arkadaş kare içerisine almış. Ama vida yeri gözükmüyor.

Buyrun hocam tamamı burda, bi yardımcı olursanız çok sevinirim yalnış bi ürün almayım boşuna boşuna
Arada flex kablolar olduğu için en arka kısımda kalıyor, büyük ihtimal 80mm uzunluğunda olan SSD'ler takılabiliyor gibi geldi.

Banada öyle geldi hocamda attığım linkteki ürün sizce olurmu bilgisayara

Dosya Ekleri

• 18870E30-A6DC-4D8D-A75D-E4F7971D10D4.jpeg
    18870E30-A6DC-4D8D-A75D-E4F7971D10D4.jpeg
    525,9 KB · Görüntüleme: 92
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı