M.2 SSD önerisi

Bütçe
400
CS3030 candır, 250gb için bir M.2 yuvası kullanmanı önermem 500gb'a yönelmende fayda var ancak sana kalmış.

Gayet güzel bir model gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. O fiyatlarda daha iyi bir model var mı diye bakayım ama muhtemelen yoktur. Eğer bulursam mesajı düzenlerim.

Gayet güzel bir model gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. O fiyatlarda daha iyi bir model var mı diye bakayım ama muhtemelen yoktur. Eğer bulursam mesajı düzenlerim.

Teşekkürler takipteyim hocam.
CS3030 candır, 250GB için bir M.2 yuvası kullanmanı önermem 500GB'a yönelmende fayda var ancak sana kalmış.

240 GB James Donkey SSD almıştım sabah onu iade edeceğim SATA kullanmak istemiyorum açıkçası.

240 GB James Donkey SSD almıştım sabah onu iade edeceğim SATA kullanmak istemiyorum açıkçası.
James Donkey SSD alınmaz hocam, James Donkey'in asla depolama ve klavyelerini almayın (kulağımda James Donkey 712 var ve gayet memnunum bundan) sadece bunlardan uzak durun diğerleri kaliteli.
Ne alaka? M.2 yuvasının boş durması daha mı iyi oluyormuş?
250gb neredeyse hiçbir şey, Windows 10'un kendi halinde kullandığı depolama 120gb'ı bulabiliyor sistem yükleri ile birlikte, 2 oyun yükleseniz orta boyutlu dolar o ssd.

Piyasaya baktığımda sadece alternatif bulabildim onun dışında aynı performanstaki SSD'ler daha pahalı. Ek olarak attığım linkten almanızı öneririm çok daha ucuz.

James Donkey SSD alınmaz hocam, James Donkey'in asla depolama ve klavyelerini almayın (kulağımda James Donkey 712 var ve gayet memnunum bundan) sadece bunlardan uzak durun diğerleri kaliteli.

250gb neredeyse hiçbir şey, Windows 10'un kendi halinde kullandığı depolaam 120gb'ı bulabiliyor sistem yükleri ile birlikte, 2 oyun yükleseniz orta boyutlu dolar o ssd.
Windows'un 120 GB'ı bulması aşırı abartı. En fazla 30-40 kullanıyor (Windows 10 için konuşuyorum.)

Arkadaşımda sadece Windows 10 Pro yüklü olan bir 250 GB değerinde SSD var, 130 GB boş alanı var sadece.
Sadece Windows 10'un o kadar yer kaplayacağını sanmıyorum. 120 ya da 250 GB depolamayla yaşamak imkansız ama zaten sadece SSD kullanacaklar daha yüksek boyutlu bakarlar. 250 GB SSD+ 500 GB HDD ile rahat rahat Windows kullanılır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı