M.2 SSD önerisi

hafAA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitor : Viewsonic VX2418C 23.6" 1ms 165hz
RAM : Apacer Nox 16GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz CL18 Gaming RAM
CPU : AMD Ryzen 5 5600
GPU : SAPPHIRE PULSE AMD Radeon™ RX 7600 8GB
SSD : AGI 512GB NVMe M.2 SSD
KEYBOARD : Rampage KB-R135 PARVUS Red Switch
MOUSE : Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless
HEADSET : SteelSeries Artcis Nova 1
GAMEPAD : DualSense , DualShock4 , XBOX Wireless Controller
Meslek
Avukat
İyi günler. Fiyat/performans açısından mantıklı bir M.2 SSD almayı düşünüyorum. Öncelikli tercihim 1 TB fakat uygun fiyatlı 2 TB olursa da almak istiyorum. Önerebileceğiniz SSD var mı? Okuma/yazma değeri olarak fiyatı uygun modelleri önerirseniz sevinirim.

Eğer render yapacağım okuma yazma oranı yüksek olsun diyorsan bu.

Oyun için diyorsan bu.

Hocam Kioxia kronik hatalı almayın aldırtmayın. Samsung'dan saşmayın.

Hocam 2TB Samsung bütçemi aşıyor. Sizce 1TB Samsung almak mı daha mantıklı yoksa 2TB Kingston mı? Oyun oynamak için kullanıcam.

Hocam bütçe varsa kesinlikle samsung.
Ne kadarlık arıyorsunuz?
Bütçem maksimum 2.500 TL fakat daha ucuza halledebilirsem benim için çok daha iyi olacak. Önceliğim de dediğim gibi 2TB.

Oyun olarak Rust vb. oyunları oynuyorsanız sorun yaşatmayacak bir M.2 SSD Kingston. Genel olarak hangi tür oyunları oynarsınız? Ona göre öneri yapayım.
Hocam genellikle bu aralar Rust, Starfield, Battlefield 2042, Spiderman Remastered gibi oyunları oynuyorum. Sistemimde şu an AGI 512GB NVMe M.2 SSD 3500MB Okuma / 3100MB Yazma var. 512 GB yetersiz kaldığı için yeni bir SSD almak istiyorum. Anakartımda 1 adet M2 SSD yuvası olduğu için de şu anki SSD'min yerine takacağım. Kalite açısından şu anki kullandığım SSD'den daha kötü olmasını istemiyorum.

Hocam genellikle bu aralar Rust, Starfield, Battlefield 2042, Spider-Man Remastered gibi oyunları oynuyorum. Sistemimde şu an agı 512 GB NVMe M.2 SSD 3500 MB okuma / 3100 MB yazma var. 512 GB yetersiz kaldığı için yeni bir SSD almak istiyorum. Anakartımda 1 adet M.2 SSD yuvası olduğu için de şu anki SSD'min yerine takacağım. Kalite açısından şu anki kullandığım SSD'den daha kötü olmasını istemiyorum.

M.2 SSD olarak Kingston SSD'ler sizi güzel bir şekilde idare edebilir. İleriye dönük olmuş olur. Rust oynadığınızı belirtmişsiniz Rust üzerinde girişlerde güzel bir performans sergileyebilir. Aman hocam dikkatli olun aldığınız andan itibaren lisans anahtarını doğrulayın.

Geri
Yukarı