M.2 SSD'de Kioxia alınır mı?

Alper71

Centipat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Kioxia tabiki alınır hatta bu ürünü de güzel bir ürünüdür ama şuan biraz pahalı.Ayriyetten İncehesap'ın Gaming Gecesi kampanyasını ve İtopya'da olan kampanyaları takip ederek daha uygun fiyata alabileceğini düşünüyorum.
Mesela şuan burası en ucuz satan yer olarak gözüküyor.

Dostum Kioxia tabii ki alınır hatta bu ürünü de güzel bir ürünüdür ama şu an biraz pahalı. Ayrıyeten İncehesap'ın Gaming Gecesi kampanyasını ve İtopya'da olan kampanyaları takip ederek daha uygun fiyata alabileceğini düşünüyorum.
Mesela şu an burası en ucuz satan yer olarak gözüküyor.

İndirim ne zaman olur bilmiyorum bilgisayarın hafızası şu an 20 GB kaldı acilen bir disk almam gerek.

Bütçen varsa bunu alman daha mantıklı çünkü ürünün açıklamasında olduğu gibi Kioxia SSD bir veri kopyalarken vs. Max 1.700mb/s işleyebiliyor ama Samsung SSD'ler daha tek hızda stabil ir şekilde çalışıyor.

Kaç TL olur bu ürün vergiler dahil tahmini?

Benim de ilk tercihim buydu ama Almanya'dan geldiğini görünce direk çıktım siteden.
Almayna'dan gelmesinin bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum bir çok kez Amazon üzerinden sipariş verdim ve kargolaması da gayet iyiydi sıkıntısız elime ulaştı.

İndirim ne zaman olur bilmiyorum bilgisayarın hafızası şu an 20 GB kaldı acilen bir disk almam gerek.

Kaç TL olur bu ürün vergiler dahil tahmini?
Vergiler %18 diye biliyorum ama emin değilim yalan olmasın.

Almayna'dan gelmesinin bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum birçok kez Amazon üzerinden sipariş verdim ve kargolaması da gayet iyiydi sıkıntısız elime ulaştı.

Vergiler %18 diye biliyorum ama emin değilim yalan olmasın.

Peki siz Amazon'dan alışveriş yaptığınızda kaç günde ürün elinize ulaşmıştı?

Yeni konular

Geri
Yukarı