M.2 SSD'ler M.2 slotu olan her anakarta uyar mı?

zafernci

Hectopat
Arkadaşlar MSI Z270 Gaming M5 anakartı almayı düşünüyorum da elimde Adata XPG Spectrix S40G modeli M.2 SSD var. İnternette anakart ile ilgili böyle bir görsel buldum M.2 için koruma kapağı yapmışlar benim M.2 SSD buraya oturmaz diye düşünüyorum ama hiçbir bilgim yok bilgili arkadaşlar cevaplayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

MSI Z270 Gaming M7 (35).jpg

Arkadaşlar MSI Z270 Gaming M5 anakartı almayı düşünüyorum da elimde Adata XPG Spectrix S40G modeli M.2 SSD var. İnternette anakart ile ilgili böyle bir görsel buldum M.2 için koruma kapağı yapmışlar benim M.2 SSD buraya oturmaz diye düşünüyorum ama hiçbir bilgim yok bilgili arkadaşlar cevaplayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1397507

Vidalayacaksınız.

3 tane delik var SSD'nizin altında. Bu yuvanın ortasında sizinkinde vida girme yeri var onu SSD'nin sonuna getirin. Ve en sona bir vida takın ve sabitleyin.

Eki Görüntüle 1397507

Altında vida sıkmak için bir kısım mevcut onu çıkartıp bir sonraki kısma takman gerekli. Üst soğutucusunda sorun olmaz gibi duruyor.

Geri
Yukarı