M.2 veya 2.5" SSD önerisi

• Konuyu başlatan RosLy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 387

RosLy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400H, RTX 3050Ti, 16GB DDR4 3200mHz RAM
Meslek
Stajyer
Merhaba benim laptopum var. Laptopumda 2 adet M.2 SSD 1 adet 2.5" disk girişim var. Şu an laptopumda 1 adet Samsung'un PM9B1 model M.2 SSD'si mevcut. 256 GB veya 512 GB olabilir 1 TB benim için fazla olur. F/P ürünü arıyorum. Biraz da kaliteli olursa iyi olur. SSD olursa SATA 3, M.2 olursa DRAM'li daha iyi olur. F/P önemli bütçe sıkıntı değil.

SSD öneriniz var mı? 240, 480, 500, 512 GB hepsi olur. Sadece M.2 diskimde yer tutanları oraya taşıyıp hızlı açılmasını istediğim oyunları M.2 SSD'ye yükleyeceğim. Yeter ki M.2'de yer açılsın.
M2 NVMe attım zaten.

Çok hızlı sağlık düşüyor, Micron 3400 ile değiştirdim. Berbat bu bana göre. İleride zor satılır düşük sağlıktan dolayı.

Çok hızlı sağlık düşüyor, Micron 3400 ile değiştirdim. Berbat bu bana göre. İleride zor satılır düşük sağlıktan dolayı.

Evet sağlık biraz hızlı düşüyor bende bir alt modelini kullanıyorum biraz daha uygun fiyatlı bir M.2 önermek için attım.

Yazılan dosya boyutuna göre düşüyor sağlık Exceria'larda. Bir önemi yok hocam.
Çöp C100.
İlk SSD yuvana takacaksan Fury Renegade al. 2. olana takacaksan:

Geri
Yukarı