M.2 Yerine SSD Takmak

Eline ulaşmadıysa direkt iade ediyorsun sorun çözülüyor. sata SSD ve HDD takamıyorsun bunu anladın değil mi ? Hala neden öneri istiyorsun? Taşınabilir disk istiyorsan öneride bulundum zaten.
Laptopunda Type-C varsa typ-C bağlantılı bir taşınabilir disk al.

Arkadaşlar selam, şu anda bulunan M.2 SSD'in yerine SSD takabilir miyim? Bunu hiç araştırmadan bir SSD aldım ve oraya takamamak ile çok büyük bir endişeye kapıldım. Bana takamayacakmışım gibi geliyor fakat M.2'nin altında bulunan gri kısmın sonunda siyah bir vida var, orası çıkıp da SSD takılıyor olmasın?

Eki Görüntüle 1041266

Beyin fırtınası yapıp SSD modelini ve markasını tahmin mi edelim? Ve ayrıca SSD ve M.2 çok farklı girişlere sahipler ve dönüştürücüsü yok diye biliyorum

Eline ulaşmadıysa direkt iade ediyorsun sorun çözülüyor. sata SSD ve HDD takamıyorsun bunu anladın değil mi ? Hala neden öneri istiyorsun? Taşınabilir disk istiyorsan öneride bulundum zaten.
Laptopunda Type-C varsa typ-C bağlantılı bir taşınabilir disk al.
SSD Derken M2i kast etmiştim

Laptop modeliniz nedir?
Ayrıca fotoğraftan anladığım kadarıyla cihazdaki SSD Nvme değil Sata arabirimini kullanıyor ancak tam düzgün bir fotoğraf atmanız daha iyi olur(Laptoptaki SSD'yi tam olarak çekin üzerindeki yazılar okunacak şekilde).

hp rtl8723de
Laptop modeliniz nedir?
Ayrıca fotoğraftan anladığım kadarıyla cihazdaki SSD Nvme değil Sata arabirimini kullanıyor ancak tam düzgün bir fotoğraf atmanız daha iyi olur(Laptoptaki SSD'yi tam olarak çekin üzerindeki yazılar okunacak şekilde).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu anda açmaya müsait değilim ama bunla tek fark CD-ROM bulunması ve adamda HDD var, kablolama aynı gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı