Çözüldü M-Audio Fasttrack USB II Ses Kartı driverini kuramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem ex machina

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG 240GB SSD
Ekran kartı
Sapphire R7 250X
Anakart
Asus H61-MK
İşlemci
İnter İ7 3700
Öncelikle iyi günler, yakın zamanda almış olduğum M-Audio ses kartımı bilgisayara bağlayamıyorum. İnternette bunun için driverler kurdum fakat yine çalışmadı.
Elektro gitarımı bağlamak için aldım fakat herhangi bir şey yapamıyorum.
Bağladığım zaman şöyle çıkıyor:
1655999526766.png

İnternete adını yazınca bu driver çıkıyor fakat programda fotoğrafta bulunan ses kartı farklı. Artı olarak gitarı bağlamama rağmen hala böyle gözüküyor. Artı olarak sadece power ışığı yanıyor arkadan switchi değiştirdiğimde mikrofon ışığı kırmızı yanıyor.
Driver CD'sini bulmama imkan yok ne yazık ki.
2 Tane farklı driver indirdim (birini indirdikten sonra diğerini kökten sildim) fakat hala not connected diyor.
İşletim sistemim ise Windows 10 64x.
1655998858592.png

1655999097485.png

Bendeki ise bu (P/N ml03-000454)
1655998873198.png

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şunu denediniz mi?

Avid'in sitesinden aldım bunu, bu ürün için çıkan son sürücü. Normalde özellikler kısmında Windows 10 desteklemediği yazıyor, baktıysanız siz de görmüşsünüzdür. Bende de Fasttrack Pro var, onun için çıkan son sürücüde de aynı ifade var ama Windows 10'a kurabildim ben.
İndirdiğim driver doğru sanırım, fakat hala hardwire not connected yazıyor. Bir fikriniz var mı?
1656004026279.png

Maalesef bu konuda herhangi bir fikrim yok. Bu sorunla ilgili başka bir konu açsanız daha iyi olur, bilen birisi varsa ulaşabilir size. Zaten bu konunun başlığındaki sorun çözülmüş durumda.

Yaşadığınız sorunu araştırıyorum bu arada. Bir şey bulabilirsem yazarım yeni konuya.

Maalesef bu konuda herhangi bir fikrim yok. Bu sorunla ilgili başka bir konu açsanız daha iyi olur, bilen birisi varsa ulaşabilir size. Zaten bu konunun başlığındaki sorun çözülmüş durumda.

Yaşadığınız sorunu araştırıyorum bu arada. Bir şey bulabilirsem yazarım yeni konuya.
Bilgisayara reset attım bikaç yazılım kurdum ve düzeldi. Anladığım kadarıyla bu konuya dair bilginiz var FL Studio'ya bağlayacağım bunun ile ilgili başlık veya bir kaynağa sahip misiniz.
Tekrardan teşekkür ederim.

O kurduğunuz birkaç yazılım neydi acaba? Konuda dursun, ihtiyacı olan bu konuya bakarsa öğrenebilsin diye.

FL Studio hiç kullanmadım. Şu videoda her şey gösteriliyor, buraya bakarak yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı