M&B Bannerlord Beğendiniz mi ?

Grafik takıntısı nedir? Kimi oyun vardır oynanışıyla önplana çıkar kimisi hikayesiyle. Mount&Blade oynanışıyla önplana çıkan bir oyun. Ha verin oyunun grafiklerini Rockstar elinden geçirsin. Bakalım kaç kişinin bilgisayarı oyunu kaldıracak. 300vs300 kale kuşatmalarında PC'si yanacak. Çok sıkıntı ediyorsanız bekleyin texture packler gelecekir nexusmoda.
Grafik Oyunda geçirdiğin süreçte her zaman göreceğin şeydir. Undertale VS. Ayrı ama bu tip bir oyunda önemli unsurlardan biri bence. Sonuçta 2020 yılındayız ne grafikli oyunlar gördük. Bunu görmek yani dedirtiyor...

Grafik takıntısı nedir? Kimi oyun vardır oynanışıyla önplana çıkar kimisi hikayesiyle. Mount&Blade oynanışıyla önplana çıkan bir oyun. Ha verin oyunun grafiklerini Rockstar elinden geçirsin. Bakalım kaç kişinin bilgisayarı oyunu kaldıracak. 300vs300 kale kuşatmalarında PC'si yanacak. Çok sıkıntı ediyorsanız bekleyin texture packler gelecekir nexusmoda.

Rockstar böyle saçma bir işe hayatta girişmeyeceği gibi, böyle bir oyunun bırakın grafiğine el atmasını, bu dinamik oynanış animasyonlarını görse gülme krizine girer. Yanlış anlamayın, ama eleştirmek durumundayım bu BL'un kalitesini.

Rockstar böyle saçma bir işe hayatta girişmeyeceği gibi, böyle bir oyunun bırakın grafiğine el atmasını, bu dinamik oynanış animasyonlarını görse gülme krizine girer. Yanlış anlamayın, ama eleştirmek durumundayım bu Bl'un kalitesini.

Arkadaş üstte belirtmiş. 100 vs 100'de işlemcine ve grafik kartına binecek yükü kaldıracak PC yok. O Zaman'da optimizasyon kötü diye söylenirdiniz. Böyle tipte oyunlarda grafik 2. plandadır. Ben grafik olarak da o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

Açık ve net olmak gerekirse sanki geçen sene Warband çıkmışta, tutmuşta, yenisini yapalım da, daha güzel olsun. Bence o kadar sene içerisinde oyunu yapmamışlar sadece yapsak mı diye düşünmüşler ve ortaya 1 senede bunlar çıkmış. Hatalar mı dersin, dialog ve seçenekler azlığımı dersin hepsi var. Şu oyundan önce çıkan Warband'ta koskoca bir diplomacy Mod'u var ve sen bunlardan bir şeyler alıp niye koymuyorsun bu oyuna. Resmen istatistikler, seçenekler, ihanetler, efendime söyleyeyim Game of thrones misali bir rüya bekler iken sonuç: Warband Remastered...

Yanlış anlamayın kavga başlatmak değil amacım. Beklentiniz tam olarak neydi?
Kavga olarak algılamıyorum. Sizde beni öyle algılamayın. Yıl 2020 oldu 8 sene önce duyurulan oyunu 8 sene bekleyince ister istemez çağa ayak uyduracak kalitede grafik bekliyorum ister istemez. Oyunun yapısı yada oynanışı ile ilgili bir durum değil o kısmı katmıyorum. Sadece grafik istiyorum. Daha önce görmediğimiz bir ilermede beklemiyorum ama sadece bir nebze de olsa grafik olsa olurdu. 8 sene geliştirmenin meyvesi bizlere sunulan bu grafik olmamalıydı.
Yanlış anlamayın kavga başlatmak değil amacım. Beklentiniz tam olarak neydi?
Kavga olarak algılamıyorum. Sizde beni öyle algılamayın. Yıl 2020 oldu 8 sene önce duyurulan oyunu 8 sene bekleyince ister istemez çağa ayak uyduracak kalitede grafik bekliyorum ister istemez. Oyunun yapısı yada oynanışı ile ilgili bir durum değil o kısmı katmıyorum. Sadece grafik istiyorum. Daha önce görmediğimiz bir ilermede beklemiyorum ama sadece bir nebze de olsa grafik olsa olurdu. 8 sene geliştirmenin meyvesi bizlere sunulan bu grafik olmamalıydı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı