M&b Bannerlord almaya değer mi?

Gani Aslan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Biliyorsunuz yıllardır beklediğimiz oyun sonunda çıktı. Oyun hakkında ne kadar çok video ve yayın izlesem de oynayanların çoğu daha m&b Warband oynamamış kişiler. Ayrıca 8 yıl beklemiş ve yıllarca m&b Warband oynamış biri olarak soruyorum sizce 150 TL bu oyun için değer mi? Normalde sormaya gerek bile duymam direkt alırdım fakat bu virüs yüzünden oyuna 150TL vermek önceden olduğu kadar kolay değil. O yüzden soruyorum sizce değer mi?
Ayrıca kaç FPS alacağımda önemli olduğundan sistemimi yazmak istiyorum.
Özellikleri:
*ASUS Cerberus GTX 1050 Ti
*i5 8400.
*8 GB 2666 MHz Kingston HyperX furry RAM(tek kit)
*ASUS TUF Gaming H310M PLUS anakart.

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Biliyorsunuz yıllardır beklediğimiz oyun sonunda çıktı. Oyun hakkında ne kadar çok video ve yayın izlesem de oynayanların çoğu daha m&b Warband oynamamış kişiler. Ayrıca 8 yıl beklemiş ve yıllarca m&b Warband oynamış biri olarak soruyorum sizce 150 TL bu oyun için değer mi? Normalde sormaya gerek bile duymam direkt alırdım fakat bu virüs yüzünden oyuna 150TL vermek önceden olduğu kadar kolay değil. O yüzden soruyorum sizce değer mi?
Ayrıca kaç FPS alacağımda önemli olduğundan sistemimi yazmak istiyorum.
Özellikleri:
*ASUS Cerberus GTX 1050 Ti
*i5 8400.
*8 GB 2666 MHz Kingston HyperX furry RAM(tek kit)
*ASUS TUF Gaming H310M PLUS anakart.
FPS kısmına birşey diyemem net olarak çünkü oyun henüz stabil değil. Fakat oynanış ve alınırlık konusunda şahsi olarak yorumum biraz daha beklemen. Oyunda buglar mevcut. Ayrıca 8 yılda bu kadarcık mı geliştirdiniz diyor insan. Tavsiyem biraz daha bekle. Güncellensin oyun.Hatalar çözülsün sonra al.Ben 2 saat oynadım sildim ki Warband'ı çok kez oynamış biri olarak diyorum bunu. Bunun yanı sıra bu oyuna 150 lira verilir mi bence kesinlikle verilmez. Ben o 150 lirayı hissedemedim açıkçası.Tabi bu benim kişisel yorumum. Olumlu yanı yok mu elbet var. Savaş esnasında kendini savaş atmosferine sokuyor. Yeni özelleştirmeleri felan gelmiş. Ama öyle ahım şahım bu oyun harbi 150 lira eder diyemem.

Şu an da alınmaz, eski oyunun tadını vermiyor, akıcılık 0. menülere arası, şehir giriş çıkışları çok bekletiyor, optimizasyon sıkıntıları var. Benim sistemim de sıkıntı olmadı Full ayarlarda kasma donma olmadan oynadım ama oyun cidden zevk vermiyor. 2 saat doğru düzgün soylu bulamadım, adam akıllı görevler yok Warband'da ki görevlerle hemen hemen aynı, açıkcası eski bir mount Blade oyuncusu olarak ben beğenmedim.

-Görevler sorunlu bug var çoğunda
-Yoğun VRAM sızıntısı var
-CPU'yu çok zorluyor
-Crash veriyor eskisi kadar olmasada. Var daha
-Şehir kale kuşatmalarında düşman ordusu sapıtabiliyor
-Oyun çok yapay gibi olmuş mesela ansiklopedi kısmı var oyunda bu kısım ne kadar yararlıda olsa da Warband'da olduğu gibi NPC'lere lord nerede nasıl bulabilirim ne yapabilirim sorusu soramıyoruz hatta onu geç diyalog denen bir şey yok yani Warband oyna daha çok keyif alırsın...
Ama 2 ya da 3 ay kadar sürede çok değişiklik olacağını düşünüyorum ilgileniyorlar oyuncularla bayağı ve her gün yeni patch yayınlıyorlar bu gidişle iyi yerlere varacaktır ama şöyle 1-2 ay geçmesi lazım bence özellikle optimizasyon için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı