M&B Bannerlord Sistem

Diyar Deniz

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim. Kafamı uzun zamandır kurcalayan bir konu var. Oyunun istem gereksinimleri açıklandığından beri çevremdeki herkese sistemimi gösterip kaldırır mı diye soruyorum hepsi kaldırır diyor. Kendim de biraz araştırma yaptım burada sistemler ile ilgili benden çok bilgili insanların olduğunu bilerek soruyorum. Sistemim aşağıda oyunun gereksinimlerini de yanında bıraktım. Sizce durum nedir?
Not: İşlemcim gerektiği durumlarda 2.8 GHz hızına kadar çıkabiliyor.

2019-08-20 22_03_07-Window.png

2019-08-21 16_17_44-Window.png

2019-08-21 16_18_10-Window.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası böyle bir oyun yüksek grafiklerde insanı tatmin eder.Oyun pek RAM yiyecek gibi durmuyor ama Ekran Kartı önemli gibi sanki...Tabii sen bilirsin.Yine Medium grafiklerde oynatır.Bunlar dışında işlemci hızın düşük geldi bana.Yüksekte oynamak istiyorsan kesinlikle işlemci ve ekran kartını değiştirmen daha sağlıklı olacaktır.

Açıkçası böyle bir oyun yüksek grafiklerde insanı tatmin eder.Oyun pek RAM yiyecek gibi durmuyor ama Ekran Kartı önemli gibi sanki...Tabii sen bilirsin.Yine Medium grafiklerde oynatır.Bunlar dışında işlemci hızın düşük geldi bana.Yüksekte oynamak istiyorsan kesinlikle işlemci ve ekran kartını değiştirmen daha sağlıklı olacaktır.
Şu an kullandığım cihaz Laptop (dell inspiron n5110) oyunun orta seviyedeki ayarlarda açılması bile bana yeterli gelecektir fikrin için teşekkürler.

Hocam açmaya bilir ben özellikle ekran kartından korkuyorum 525M Desteği kesilen bir Ekran Kartı olduğu için bannerlord optimizasyon güncellemesini alamayacağından sıkıntı çıkar. Bende 840M her yeni oyun çıktığında güncelleme gelir ayda 1 kesin geliyor ama bu oyunlar peş peşe çıkarsa haftalık hatta günlük geldiği oluyor. Ekran kartınız eğer gömülü değilse 940M falan alın rahatınıza bakın.

Hocam açmaya bilir ben özellikle ekran kartından korkuyorum 525M Desteği kesilen bir Ekran Kartı olduğu için bannerlord optimizasyon güncellemesini alamayacağından sıkıntı çıkar. Bende 840M her yeni oyun çıktığında güncelleme gelir ayda 1 kesin geliyor ama bu oyunlar peş peşe çıkarsa haftalık hatta günlük geldiği oluyor. Ekran kartınız eğer gömülü değilse 940M falan alın rahatınıza bakın.
gömülü olup olmadığını nasıl öğrenebilirm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı