M&B Bannerlord mod kurulumu

Arkadaşlar ben Bannerlord'dan sıkıldığım için modlarla oynayayım dedim ama bir türlü başaramadım. En başta da birazcık denemiştim ama neyse kendi haliyle oynayayım dedim. Sonra denerim diye bırakmıştım ama şimdi halledemedim. En başta oyuna giriyor ya intro kısmında ya tüm her şeyi seçtikten sonra tam girecekken crash veriyordu. Sonra launcherfix ile oluyor diye gördüm. Bu sefer oyun başlıyor gibi gözüküyor, bi' anda duruyor. Bu yüzden sizden mod için yardım istiyorum.
İnternetten bulup denediğim ama olmayan şeyleri baştan alt kısma yazayım ki sorun olmasın;
- .dll uzantılı her dosyayı sağ tıklayıp, özellikler deyip, engelini kaldırmak.
- Fixed Launcher.
Not: Oyun orijinal.

Modların sırasını atar mısın ayrıca
Modların bazılarının sürümü çok eski ve yeni sürümlerde desteklenmiyor.
DismembermentPlus indir Dismemberment eski. Fast dialogue, bannerlordtweaks(yerine kaoses tweaks indir aynısı hatta daha detaylı ve güncel) ve diplomacy reworked eski modlar destek almıyorlar o yüzden açılmaması normal bu dediklerimi yap fotoğrafı at sorununu çözmeye çalışacağım.

Reis bu oyuna mod yapılmıyor. Oyunun bir yerinde illaki Save patlıyor hiç uğraşma native şekilde oyna.
Ne alaka? Bende hiç patlamıyor ve eminim ki çoğunlukta da patlamıyordur. Sizde oldu diye tüm modları olmuyor deyip çöpe mi atalım?

Yeni konular

Geri
Yukarı