M&B Bannerlord modların DLL dosyalarının engelini kaldırmak

XLlonKJEE

Hectopat
Bannerlord'da indirdiğimiz bütün modların sanırım Win64 klasörüne gidip bütün DLL'lerine tek tek engellemeyi kaldır dememiz gerekiyor sanırım?

Yokmu bunun bir çözümü yolu yordamı tek tek yapmaktan imanım gevredi arkadaş.

Unblock-file Cmdlet'ini kullanarak sanırım yapabilirsin bir şeyler. Ufak bir PowerShell komutu yazabilirsin. Aşağıdaki işe yarar diye düşünüyorum.

[CODE title="Powershell"]Unblock-File -Path C:\oyundizini\*.dll[/CODE]

Hocam bu başka DLL dosyalarını bozmasın sonra?

Unblock-File cmdlet'ini kullanarak sanırım yapabilirsin bir şeyler. Ufak bir PowerShell komutu yazabilirsin. Aşağıdaki işe yarar diye düşünüyorum.

[CODE title="Powershell"]Unblock-File -Path C:\oyundizini\*.dll[/CODE]

Hocam bunu uygulayacağım da, tek tek dll bulunan konumlara mı yapmam gerek? Yoksa direkt modulesi seçersem o kendisi dlleri tarar mı?

Hocam bunu uygulayacağım da, tek tek DLL bulunan konumlara mı yapmam gerek? Yoksa direkt modules'i seçersem o kendisi DLL'leri tarar mı?
Dizin olarak DLL'in bulunduğu kısmın yolunu ver. Sonraki yıldızlı ve uzantı olan kısma dokunma. * işareti bir joker karakterdir. Sonunda da .dll yazdığımız için sonu .dll ile biten bütün dosyaların engelini kaldıracaktır.

Ha bu arada DLL dosyaları için denemedim fakat işe yarayacağını düşünüyorum.

Dizin olarak DLL'in bulunduğu kısmın yolunu ver. Sonraki yıldızlı ve uzantı olan kısma dokunma. * işareti bir joker karakterdir. Sonunda da .dll yazdığımız için sonu .dll ile biten bütün dosyaların engelini kaldıracaktır.

Ha bu arada DLL dosyaları için denemedim fakat işe yarayacağını düşünüyorum.

Dizini Modules klasörü olarak tanıtırsam modules klasörünün içindeki tüm klasörleri tek tek tarar mı dll tespiti için?

Geri
Yukarı