"M&B Bannerlord" Ne zaman indirime girer?

2 tane mod yükledim ve daha önce hiçbir oyuna mod yüklemeyen ben bunu 1 dakikada yaptım. Mod yüklemek çok kolay. Şimdiye kadar iki mod hiçbir şey ile çakışmadı.

Erken erişim boyunca indirime gireceğini sanmıyorum. Zaten ülkeye özel fiyatlandırma yapıyorlar.
Sitesi üzerinden almak için üyelik açman gerekiyor.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Merhabalar Hala ucuza Mount and Blade 2:Bannerlord arayan varsa steam hesabımı satıyorum içerisinde Mount and Blade 2:Bannerlord+Alien İsolation+Tomb Raider+Watch Dogs var hesabı tüm bilgileriyle beraber 70TL'ye satıyorum ilgilenenler özelden yazabilir.
steam.PNG Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar merhaba son birkaç haftadır Bannerlord yayınlarına denk geliyorum. Bilgisayarda oyun için harcadığım saatler genelde Dota 2 den ibaret, Bannerlord'a heveslendim, en son Warband'ı yıllar önce oynamıştım hatırlamıyorum bile ve öyle mod vs çok detaylı uzun saatler oynamamıştım. Bannerlord için şimdiden 40'ın üstünde mod çıkartılmış ve hemen hemen çoğunu izlerken bunu neden oyuna koymamışlar ki diyorsunuz çoğu mantıklı ve olması gereken şeyler bu modları aktif etmek vs zor mu çakışmaları gibi durumlar falan oluyormuş, çökmeler vb. yani kısacası oyunu alıpta heveslenme çok fazla hata var modlar sıkıntılı oyun çöküyor vs diyen.
İkinci bir husus Bannerlord sizce ne zaman indirime girer ve steam dışında ikinci parti sitelerden X tl'ye alıp da oynayan var mı ?
Kardeşim bence boşuna bekleme o oyun yakın zamanda indirime girmez

Arkadaşlar ben oyunu bitireli haftalar oldu bildirim gelince gördüm konuyu,
Genelde forumda takılıyorum güncellemeleri takip ediyorum arada girip yenilikleri inceleyip öylesine sefer başlatıyorum farklı kültürlerden, çoğunluk gibi oyunun tam sürüme geçmesini bekliyorum 1 seneden önce yapabileceklerini de düşünmüyorum. Yeni alacaklara iki üstteki arkadaş mesela bayağı uyguna veriyor bu tip Güvendikleri üyelerden almalarını öneririm 150 TL şu an için değer mi tartışılır tam sürümde sonuna kadar hak edeceğine eminim ben şimdiden çok eğlendim fakat içerik olarak yoksun zaten early Access adı üstüne oyun 1 seneye içerik olarak dolacaktır 2 seneye de tamamen bitmiş olur diye düşünüyorum Warband gibi yıllarca büyük çaplı modlar ile oynanabilirliğini sürdürür bu oyun şu an için kale al şehir al lord al kısacası savaş dışında bir hayat yok oyunda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı