M&B: Bannerlord'un çıkmasına saatler kaldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu oyunun fiyatını eleştiren arkadaşları gerçekten anlamıyorum. Ülkemizde oyun fiyatları 400TL'ye çıkmış, oyun oynamak lüks hale gelmiş ve sen 400TL'ye laf etmeyip adamların istediği 150TL'ye ağzını açıyorsun. Bence adamların yaptıkları fiyatlandırma gayet normal. Hatta ucuz bile diyebilirim.

Şimdi şöyle diyenler olacaktır, 400TL olan oyunlar dolar kurundan dolayı öyle vs vs. Yahu arkadaşım, Bannerlord'u yapan adamlar da dolarla alışveriş yapıyorlar neticede. 150TL sence yeterli bir ücret mi? Sen de bir kıyafet almak istediğinde 70TL ödüyorsun onlar da. Onlar da bir PC dizdiklerinde dolar bazlı uçuk fiyatlar ödüyorlar sen de. Mantıklı düşündüğün zaman 150TL'nin Türkiye'deki önemi nedir? Elime 300TL geçti ev alışverişi yaptım sadece kahvaltılık aldım 160TL para tuttu.

Sırf Türk yapımı diye bu adamların 50TL'ye oyun satmasını beklerseniz bu adamlar ne yiyecek? Nasıl geçinecek, bünyesinde bulunan çalışanlarına para yerine ne vericek? Şu oyun hakkındaki tek eleştirdiğim ve eleştirmek istediğim şey bu oldu. Instagram'da çok gördüm fiyatının 150TL olduğu söylenince "öyle iş mi olur abi Türk yapımı oyun 10TL olsun kıyak geçsinler" diyenleri.

Son düzenleme:
Bannerlord.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok ihtişamlı olmayan, orta seviye nezih bir yerde yemek yesen 150 lira tutar. Bence parasının karşılığını verecektir. Her sene sadece tema değiştirilip satılan Football Manager'i alacağımıza böyle oyunları alalım daha iyi.
Daha önce hiçbir fikre bu kadar katılmamıştım :D Çok haklısın dostum, 150TL'ye çok diyenler bence Türkiye'de yaşadığını unutuyorlar.

Çok ihtişamlı olmayan, orta seviye nezih bir yerde yemek yesen 150 lira tutar. Bence parasının karşılığını verecektir. Her sene sadece tema değiştirilip satılan Football Manager'i alacağımıza böyle oyunları alalım daha iyi.
150TL nedir la bit pazarına alışverişe çıktığımda 1 saatte eriyen para. Dediğin gibi pideciler hariç nezih yerlerde yemek ücreti de o şekilde olabiliyor 🙂 hani alamayabilirsin de lakin fiyat normal.

Yani oyun çıktı, hala konuya mesaj atıyorsunuz :D Bu konu kilitlenebilir mi 😂

Dur dur her oyunun 2 çıkış tarihi vardır. İlki buglu, hatalı, veya eksik; erken erişim şekilde oyunculara açıldığı tarih, ikincisi de tüm hataları giderilmiş, oyunun %100 tamamlanmış şekilde çıktığı tarih.

Daha oyun çıkmadı 🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı