M&B hikayesi birbiri ile bağlantılı mı?

Taspar

Kilopat
Arkadaşlar oyunu Warband'dan vs biliyorum fakat daha önce hiç oynamadım ne yalan söyleyim. Sadece videolardan savaşlar izledim o kadar. Anladığım kadarıyla da birçok seçenek mevcut oyun içinde.

Şimdi aklıma takıldı sorayım dedim, oyunda bir hikaye var mı veya oyunların hikayeleri birbiri ile bağlantılı mı? Eğer değilse hiç Warband'a vs bulaşmayıp Bannerlord alıp geçeyim mi yoksa Bannerlord öncesi oynamam gereken bir oyun var mı?

Oyunda hikaye önemli değil o kadar. Aynı görevleri yapıp duruyorsun. Görevler gelişmek için bir araç gibi oyunda. Hiç Warband oynamadan direk Bannerlord geçin.

Arkadaşlar oyunu Warband'dan vs biliyorum fakat daha önce hiç oynamadım ne yalan söyleyim. Sadece videolardan savaşlar izledim o kadar. Anladığım kadarıyla da birçok seçenek mevcut oyun içinde.

Şimdi aklıma takıldı sorayım dedim, oyunda bir hikaye var mı veya oyunların hikayeleri birbiri ile bağlantılı mı? Eğer değilse hiç Warband'a vs bulaşmayıp Bannerlord alıp geçeyim mi yoksa Bannerlord öncesi oynamam gereken bir oyun var mı?
Kendi hikayenizi oluşturuyorsunuz ama yani pek hikaye de denilemez bence, bannerlord almanızda sakınca yoktur bana göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı