M&B Warband aktivasyon anahtarı girmek

R-vizyon

Hectopat
Makaleler
3
Uygulamayı çalıştırdıktan sonra aktivasyon anahtarını nereye gireceğiz? :ölü:
cd-anahtari.jpg

Bir önceki mesajımda konuyu tam anlatamadım sanırım. Yanlış anlayanlar olabilir. Aktivasyon kodu felan istemiyorum. :)
Oyunu satın aldım. "Aktivasyon nasıl yapılıyor?" onu soruyorum. CD anahtarı mesajında "Uygulama başladıktan sonra bu anahtarı girmelisiniz." diyor. Ama nereye? Oyunu açınca uygulama anahtarı penceresi gelmedi. @Murat5038

mb-wb.jpg

Ürün anahtarı varsa boşluk olmadan kodu kopyala sonra ikinci resimde olan "Anahtarı panoya kopyala" yazana tıkla bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da deneyebilirsin.

Hocam 2. resimde olan "CD anahtarı bölümü" ben menüden oyunu seçip sağ tuş tıklayınca çıkıyor.
Normalde oyunu açtığımda bana "ürünü aktifleştirmek için ürün kodunu girin" diye pencere açılması lazım değil mi?
urun-anahtarini-goster.jpg

Ekleme: Bu bölümden bahsediyorum.
aktivasyon.jpg

Son düzenleme:
"CD anahtarını göster" dediğinde kod gözüküyorsa ürün anahtarını girmişsin zaten.
Normalde oyunu açtığımda bana "ürünü aktifleştirmek için ürün kodunu girin" diye pencere açılması lazım değil mi?
Bazı oyunlarda çıkıyor ancak bu şekilde toplu oyun panellerinde değişebiliyor.

Bunu sormamın amacı sonradan bir sakatlık çıkmasın diye. :şaftıkaymış: Ben manuel olarak bir kod girmedim. Ve bu son gönderdiğim ürünü aktifleştirme penceresi hiç gelmedi. Yani kendinden CD-key'i otomatik algılıyorsa dediğiniz gibidir. Diğer oyunlarda bu şekilde rastlamadım, bu sebepten kafanızı şişiriyorum kusura bakmayın.

Ekleme: Steam ürün etkinleştirme yerinde ise kodu kabul etmiyor.
urun-etkinlestirme.jpg

Son düzenleme:
Oyunu Steam indiriminden dün aldım. Ürün etkinleştirme bölümünde girilen kodu kabul etmiyor. Her iki türlü de denedim. Kodlarda yanlışlık olmasın diye elle girmiyorum zaten hocam kopyala/yapıştır yapıyorum. Neyse sorun çıkarsa ürünü aldığım tarih belli. Ürün kodu belli. Alışveriş mesajını da posta kutusundan silmem. Hemen olayı şipşak bitiririm. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı