M-Flash BIOS Güncelleme Sorunu

Capsevil

Decapat
Selamlar, 2015 yılında yüklemiş olduğunuz UEFI BIOS güncelleme rehberi videonuzu tekrar tekrar izleyip, harfi harfine her şeyi uyguladım. Fakat M-Flash'a geçtiğim zaman, USB içindeki dosyayı göremiyorum. İşlemden önce BIOS'u sıfırlamayı da denedim, sonuç yine aynı. Yardımcı olur musunuz?

Yükleme nasıl yapılmıyor hocam hata falan mı veriyor?
Hocam söylediğim gibi hatalı yapıyorsunuz Update işlemlerini eğer doğru şekilde yapsaydınız DIR yazan yerde sayı yazardı güncelleme yapabilmek için.
Kırmızı renkte gösterdiğim gibi olması gerekiyor update yapabilmeniz için.Eki Görüntüle 391803
Neyi yanlış yapıyor olabilirim şuana kadar neler denediğimi az çok biliyosunuz bana detaylı bi şekilde yapmam gerekenleri anlatmanız mümkün müdür?

İlk başta güncel update tekrar indirin diğerlerini kaldırıp.
Daha sonra flash belleği fat32 biçiminde biçimlendirin ayırma birimi boyutu 16 olsun.
RAR içerisinden çıkan 2 dosyadan alt taraftaki 2L0 dosyasını flash belleğe atın başka bir şey kalmasın.
Flash USB 2.0 portunda takılı dururken sistemi yeniden başlat diyerek BİOS ekranına gelin BİOS ekranında m flash'a geçin o zaman sayı görünüyorsa doğrudur.
Temiz bir şekilde yaparsanız bu sefer olur gibi. :)
333.PNG

İlk başta güncel update tekrar indirin diğerlerini kaldırıp.
Daha sonra flash belleği fat32 biçiminde biçimlendirin ayırma birimi boyutu 16 olsun.
RAR içerisinden çıkan 2 dosyadan alt taraftaki 2L0 dosyasını flash belleğe atın başka bir şey kalmasın.
Flash USB 2.0 portunda takılı dururken sistemi yeniden başlat diyerek BİOS ekranına gelin BİOS ekranında m flash'a geçin o zaman sayı görünüyorsa doğrudur.
Temiz bir şekilde yaparsanız bu sefer olur gibi. :)
Eki Görüntüle 391804
hocam dediklerinizi aynen yaptım yine sonuç alamadım servise göndericem sanırım başka yolu kalmadı teşekkür ederim yardımlarınız için

hortlatmak gibi olacak ama bende belleği taktıgımda pcde görüntü gelmiyor işlemcimde görüntü yongası olmadıgı için ekran kartını çıkardığımda hiç görüntü alamıyorum yardımcı olabilecek var mıdır?
işlemci r5 2600x
anakart b450m pro vdh plus
ekran kartı rx 590

Geri
Yukarı